18 Aralık 2011 11:33

Öz Karacaahmet, Çatalca'yı devirdiÖZ KARACAAHMETSPOR: 2  ÇATALCASPOR: 1
İstanbul Süper Amatör Ligi 5.Grup 14.hafta karşılaşmasında Çatalca ve Öz Karacaahmet takımları Selimiye Stadı'nda karşı karşıya geldiler. Karşılaşmayı ev sahibi ekip ilk yarıda attığı goller ile rakibini devirdi. Selimiye Stadı'ndaki Özkaracaahmet, Çatalca maçı çok enteresan bir maç oldu.
Maçın favorisi olan Çatalcaspor ilk yarıda sahada adeta yoktu. Özkaracaahmet ise ilk yarıda bir takımın yapması gereken tüm olumlu futbolu sahaya yansıttı ve ardı ardına attığı iki gol ile ilk yarıyı da net bir skorla 2-0 önde kapamasını bildi. Ev sahibi ekibin golleri Ferhat ve Gökhan'dan geldi.Neredeyse rakibine göz açtırmayan ev sahibi ekip ilk yarıda beklemediği bir Çatalcaspor karşısında görünce sahanın tümünü çok akıllı ve disiplinli kullanınca pozisyon zenginliklerinden de faydalanmasını bilen Öz Karcaahmet takımı soyunma odasına mutlu bir şekilde gitti.

Çatalca cephesinde ise ilk yarıda neden bu kadar kötü olduğunun hesabı sanırım devre arasında kolay fatura edildi ki , sanki takıma sihirli bir değnek değdi ve santra vuruşuyla beraber nerdeyse maçın ikinci yarısını tek kale oynadı diyebiliriz.
 

Bu baskılı oyunun Öz Karacaahmet takımının iki farklı önde olması ile bir alakası yok  Hemen belirtmek isterim. Çatalca takımı baskılı ve coşkulu oyununu, tecrübeli stoperi Harun'un tarafından arka direkte boşta kalan topu tamamlaması ile farkı bire indirse de, bir çok gol pozisyonundan faydalanamaması sebebiyle beraberliği kurtaracak o golüde rakip kaleye gönderemedi ve karşılaşmayı Öz Karacaahmet 2-1 kazandı.

Maçın Hakemi Ceyhun Sesigüzel ise mükemmel bir maç yönetti. Triosu ile oldukça uyumlu olduğu gözlenen tecrübeli Hakem her iki takımında olumlu tepkilerini aldı.

HABER-FOTOĞRAF: EROL ÖZBEK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus