19 Eylül 2017 12:36

Ortaçeşmespor'un malzeme odası yandı

İstanbul Süper Amatör Lig Beykoz temsilcisi Ortaçeşmespor Kulübünün formalarının ve spor malzemelerinin bulunduğu odada yangın çıktı.


İstanbul Süper Amatör Lig Beykoz temsilcisi Ortaçeşmespor Kulübünün formalarının ve spor malzemelerinin bulunduğu odada dün (18 Eylül) yangın çıktı.

Öğleden sonra saat 16:00 sıralarında buzdolabının fişinin yanması sonucunda çıkan yangında kulübün tüm malzemeleri yanarak kullanılamaz hale geldi.

Konuyla alakalı Yerel Futbol'a açıklama yapan Ortaçeşme Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Stat Sorumlusu Ramazan Ergin şu ifadeleri kullandı: "Dün öğleden sonra malzeme odamızda çıkan yangın sonrasında maalesef malzemelerimiz tamamen yandı. Saat 15:30'da federasyona gitmek için staddan ayrıldık. Saat 17:20 gibi stada geldiğimizde yangını farkettik. Buzdolabının fişinin yanması sonucu yangın çıkmış.Üzgünüz. Bu zor günümüzde yanımızda olan başta Beykoz Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu ,Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ,Paşabahçespor Kulübü Başkanı Sayın Coşkun Okur olmak üzere gerek kulübümüze gelerek gerekse telefonla ve sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederiz.Sağolsunlar."

Muhabir: Ümit Yılmaz

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus