28 Aralık 2014 08:51

ÖRNEKTEPE’DE BEKİR TARI TEK ADAYİstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Örnektepespor’da bugün Genel Kurul heyecanı yaşanacak. Mavi-beyazlı Kağıthane ekibinde Başkan Bekir Tarı Kongreye tek aday olarak katılıyor.

Son yıllarda yaptıklarını başarılı çalışmalarla bilinen ve sorunsuz Kulüplerden birisi olmayı, Üyeleri ile birlik olarak başaran mavi-beyazlıların Mahmet Akif Ersoy Mahallesindeki Lokalinde yapılacak olan Kongre saat 11’de başlayacak.

Başkan Tarı’dan ince mesaj!
Yerel Futbol’a konuşan Örnektepespor Başkanı Bekir Tarı " Olağan Genel Kurulumuz tüm camiamıza hayırlı olsun. Bu genel kurul, inşallah gelecek güzel günlerimiz için vesile olsun Kongremizi gerçekleştireceğiz. Kulübümüzün 200 üyesi var, bugün Üyelerimize şu ana kadar yaptıklarımızı anlatacağız. Projelerimizden söz edeceğiz. Amatörlerde şu ana kadar olmayan bir projenin alt yapısını hazırladık. Biz, Örnektepespor olarak güçlü ve büyük bir aileyiz. Bu aile güzel günlere layık diyen Tarı, şaka yollu olarak da "İnşallah bir sonraki Kongrede Başkanlığa bir Aday buluruz" diye konuştu.

HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus