13 Kasım 2010 10:08

Onurspor'da hedef şampiyonluk
İstanbul 1. Amatör Lig 6. Grup'ta sezona fırtına gibi girerek iyi sonuçlar alan  Sultangazi Onurspor'un başkanı Osman Büyükgöz, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.


Her başkanın ve takımın hayalinin şampiyonluk olduğunu ifade eden Büyükgöz , ''Bizim de elbette idealimiz bu. Camia olarak iyi bir hava yakaladık ancak zaman ve sabra ihtiyacımız var. Onurspor'u Süper Amatör Lig'e  taşımak ilk hedefimiz, bu hedef çerçevesinde uğraş vereceğiz. Bu sezon ligde  oynadığımız sekiz karşılaşmada yedi galibiyet ve bir beraberlik alarak puan cetvelinde zirvede yer almaktayız. Hedeflerimiz için bu başarıyı devam ettirmeliyiz. Yönetim kurulumuzla, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlarımızla sezon sonunu mutlu bitirmek istiyoruz" dedi. Başarının sembolünün istikrarı yakalamak olduğunu ayrıca belirten Büyükgöz, oyuncularının göstermiş olduğu gayreti taktir ettiğini söyledi.

Bağcıoğlu: Camia Olarak Birlikte Olacağız
Onurspor Kulüp Eski  Başkan Vekili Zafer Bağcıoğlu ise "Hedeflediğimiz başarıyı yakalamayı ümit ediyoruz. İnşallah ümitlerimiz pratiğe dökülür ve başarıyı hep birlikte yakalarız. En kısa zamanda başarının yakalanacağına inanıyorum. Biz camia olarak en iyi ve en kötü günlerde takımımızla  birlikte olacağız'' diye konuştu.


HABER-FOTOĞRAF: BOLKAN KARA
sultangazisesi.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus