15 Mart 2009 02:00

Olimpiyat Kent'te yıldızlar yetişecek


HABER-FOTO: YILMAZ AKTEPE
Küçükçekmece Atakent Mahallesi'nde bulunan Soyak Olimpiyat Kent, Futbol okulları açtı.
Bağcılar Beşiktaş Futbol Okulları'nda yetiştirdiği futbolcularla adını duyuran Yılmaz Canpolat koordinatörlüğünde çalışmalara başlayan futbol okulları Güngör Enginsu ve Gökten Sert yönetiminde Hafta sonları çalışmalarını sürdürüyor.

Yılmaz Canpolat yaptığı açıklamada, "Bildiğiniz gibi daha önce Bağcılar'da Beşiktaş Futbol Okulları'nı çalıştırdık burada gerçekten yetenekli gençler kazandırdığımıza inanıyorum. Şu an Beşiktaş alt yapısında forma giyen 15 futbolcumuz var, bir de diğer takımlara verdiğimiz futbolcularımızı sayarsak 70 üstünde oyuncumuz var. Bağcılar'daki futbol okulları kapandıktan sonra buradan gelen talep üzerine futbol okullarını açmış bulunmaktayız" dedi.

Soyak Olimpiyat kent yöneticisi Ahmet Kaya da, "Soyak olimpiyat kentte böyle bir faaliyetin olmasından dolayı memnun olduğumu ifade etmek isterim. Bölgemizdeki sportif faaliyetler buraya ayrı bir renk ve hareketlilik getirecek. Buradaki yetenekli gençleri Türk futboluna kazandırmak için çaba emek veren herkese teşekkür ediyor, Yılmaz Canpolat'a da çalışmalarında başarılar dililiyorum" diye konuştu.
Soyak Olimpiyat eski başkanı Bahri Bilici de, "Semtimizde sportif faaliyetlerin artması ve buradan yetenekli gençlerin çıkması için öz veride bulunan herkese teşekkür ediyorum. İlerleyen zamanda burada bir çok yetenekler de çıkacaktır. Herkesin de destekleriyle daha da iyi olacağını sanıyorum" dedi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus