07 Mart 2009 10:53

Leventspor tek golle galipÇAYIRBAŞI ÖZKAN: 0 LEVENTSPOR: 1 (AG)

HABER-YORUM: ATAKAN BAĞCI
İstanbul Amatör Genç 2. Küme 14. Grup'ta oynanan sezonun ilk müsabakasında, Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı'nda, Çayırbaşı Özkanspor, renkdaşı Leventspor'u konuk etti. Başlama saati 09:00 olmasından dolayı maça ilgi çok azdı. Tribünlerde 40-50 civarında Çayırbaşı Özkan'ı destekleyen, 10 civarında da Levent'i destekleyen seyirci vardı.
Maçın başlama düdüğüyle birlikte oyuna baskılı başlayan Levent, ilk 20 dakikada rakibine üstünlüğünü kabul ettirdi. İlk yarım saatte rakip kalede etkili olan kırmızı-siyahlı misafir takım aradığı golü 32. dakikada Ömer'in ayağından buldu ve öne geçti:0-1. İlk devre karşılıklı ataklarla, bu skorla sona erdi.

67. dakikada ev sahibi ekip 10 kişi kaldı. 74. dakikada Çayırbaşı Özkanlı bir oyuncu daha arkadan direk rakibi sakatlamaya yönelik kasti tekme atınca direk kırmızı karttan atıldı ve Çayırbaşı temsilcisi 9 kişi kaldı. Hakemin kırmızı kartını göstermesinden saniyeler sonra, hakemin o yaşanan pozisyonda sakatlanan Leventli oyuncu top eline değdiği gerekçesiyle oyundan atıldı.
9 kişi kalan Sarıyer temsilcisi beraberliği bulmak için iyiden iyiye defansını boş bırakıp yüklendiği anlarda Levent iki net gol pozisyonu buldu ama sonucunu getiremedi ve 90 dakika deplasman takımı Levent'in 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus