24 Ocak 2009 10:05

Olaylı maç Ayazağaspor'un


YEŞİL ESENYURTSPOR: 0 AYAZAĞASPOR: 1

İstanbul Süper Amatör Küme 1. Grup karşılaşmasında Ayazağaspor, Yeşil Esenyurtspor’u Hadımköy Stadı'nda 1-0 yenerek ikinci sıradaki yerini sağlama aldı. Esenyurt temsilcisininse küme düşmesi matematik olarak kesinleşti.

Karşılaşmaya tutuk başlayan Ayazağaspor ilk yarı bir türlü organize olamazken, Yeşil Esenyurt’ un tek amacı gol yememek gibi göründü. Nitekim Yeşil-Beyazlılar ilk yarı boyunca da kalelerini gole kapadılar. İlk yarı pozisyon acısından çok kısır bir maç seyredildi.

İkinci yarı Ayazağaspor rakip kalede ataklarını sıklaştırdı. Serkan ve Fatih ile gol fırsatlarından yararlanamayan Şişli ekibi karşısında Yeşil Esenyurt'un da kaçırdığı 2 net pozisyon vardı. Dakikalar 70'i gösterdiğinde Ayazağa aradığı golü Serkan’la buldu ve 1-0 öne geçti.

Maça ara verildi
Bu dakikadan sonra karşılaşma sert geçmeye başladı. 80. dakikada olaylar patlak verdi. Maç esnasında sarı kart gören Y. Esenyurt'lu 18 numaralı futbolcu Ayazağalı 6 numara Adem'e saldırdı ve ihraç da oldu. Hakemler bir süre orta kulübeye oturdular, ve 11 dakika durdu ve daha sonra yeniden başladı.
Orta hakem Yeşil Esenyurt takımından 3 kişiyi oyundan atarken, Ayazağaspor’dan Yusuf ve Adem kırmızı kart gördü. Bu dakikadan sonra da gerginlik devam etti. Karşılaşmada Ayazağaspor son dakikalarda gol yememek için biraz geri çekildi. Bunda da başarılı olan Yeşil-Sarılılar sahadan 1-0 galip ayrıldı.

www.ayazagaspor.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus