14 Temmuz 2011 11:07

Zara Ekinli kaptanlarını bırakmadı


Süper Amatör Lig'de hedefe ulaşacak bir kadro oluşturmak için kolları sıvayan Sultangazi temsilcilerinden Zara Ekinli Spor Kulübü, iç transferde, iki kaptanı Meşgul Alada ve kaleci Atila Seymen ile sözleşme yeniledi. 

 Zara Ekinli Spor Kulübü’nün Sultangazi Cebeci’de bulunan tesislerinde gerçekleşen ve Kulüp Genel Kaptanı Cengiz Çakmak ve teknik direktör Berkant Kahraman'ın da hazır bulunduğu imza töreninde, takım kaptanları Meşgul Alada ve kaleci Atilla Seymen kendilerini 1 yıl daha yeşil beyazlı ekibe bağlayan mukaveleyi imzaladılar.


Zara Ekinli Spor Kulübü Genel Kaptanı Cengiz Çakmak, “yeni sezon öncesi Berkant hocamızın yönetim kurulumuza  sunduğu rapor doğrultusunda camiamızı başarıya taşıyacak oyuncularla anlaşmalara başladık. Geçen sezon istikrarlı bir sezon geçiren takım kaptanlarımız Meşgul ve Atila ile anlaşarak sözleşme imzaladık. İç transferde anlaştığımız diğer oyuncularımıza da en kısa sürede sözleşme imzalatacağız. Dış transferde de çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz” dedi.

Zara Ekinli teknik direktörü Berkant Kahraman imza töreni sonrası yeni sezon ve transferlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Başarılı olmanın adı, bir üst lige yükselmektir. Bu düşüncede görev yapacağız. Bizden istenileni yapabilme düşüncesi ile çalışacağız. Zara Ekinli'yi başarıya taşıyacak sabır ve inanç içerisindeyiz. Meşgul ve Atila için daha fazla sorumluluk alma zamanı, takımımızın iki kaptanının kalma kararı beni çok sevindirdi hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

İmza sonrası sitemize ortak açıklamada bulunan kaptanlar, “Böyle bir camiada 1 yıl daha sözleşmemizi uzattığımız için çok mutluyuz. Yöneticilerimizle anlaştık ve hiçbir sorun olmadan sözleşmeyi imzaladık” dediler. Kaptanlar son olarak, önümüzdeki sene hedeflerinin Süper amatör Lig'de şampiyonluk ve Bölgesel Lig'e katılmak olduğunu belirterek, “Biz geçen sezon başarılı bir grafik çizdik. Genç bir kadroyla iyi sonuçlara imza attık. Bu sezonda aramıza katılacak diğer takım arkadaşlarımızla birlikte daha iyi olacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandılar.

HABER VE FOTOĞRAF: BOLKAN KARA 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus