22 Ekim 2012 12:31

Nişantaşı durdurulamıyor!


YENİ ÖZKARTAL :0 NİŞANTAŞI :2
İstanbul 1.Amatör Lig, 6.grupta lider durumda bulunan Nişantaşıspor, deplasmanda karşılaştığı Yeni Öz Kartal’ı tecrübeli futbolcusu Sami Emre’nin ilk devrede attığı 2 gol ile 2-0 mağlup ederek 7. maçında 7. galibiyetini aldı.


Gaziosmanpaşa Karayolları Yeni Öz Kartal Stadındaki müsabaka sağanak yağmur altında oynandı. Maçtan önce Nişantaşısporlu Yöneticiler ile Yeni Öz Kartal Kulübü Başkanı Enver Anık’ın birbirlerine olan sıcak tavırları ve samimi davranışları görülmeye değerdi.

İstanbul’da ender toprak sahalardan birisi olan Karayolları Yeni Öz Kartal Stadındaki maça konuk ekip Nişantaşıspor, bir süre motive olamadı ve Yeni Öz Kartal, Murat ve Halil ile üst üste pozisyonlar bulmaya başladı.

20. dakikadan sonra toparlanan ve oyuna dengeyi kuran Nişantaşıspor, ilk devrenin kalan dakikalarında tecrübeli futbolcusu Sami Emre Kökten’in kaydettiği iki gol ile ilk devreyi 2-0 önde kapattı.
Müsabakanın ikinci 45 dakikasında tarafların çabası skoru değiştirmeye yetmedi ve konuk ekip Nişantaşıspor, hem rakip ile hem de bozuk zemin ile mücadele ettiği maçı 2-0 kazanıp, 7. maçında 21 puana ulaştı ve liderliğini sürdürdü.

STAT: Karayolları Yeni Öz Kartal
HAKEMLER: Kadir Halit Altıntaş, Mesut Yıldız, Anıl Nerede
SAHA KOMİSERİ: Oktay Düzdirek
YENİ ÖZKARTAL: Mehmet Fatih, Celil, Mehmet Aytemuz, Mustafa, Halil,  Mehmet Köse, Şahin, Erhan, Ömer, Murat, Aydın
TEKNİK DİREKTÖR: Mahmut Göker
NİŞANTAŞI: Bilal, Yusuf, Dolunay, Selman, Emre, Behçet, Fatih Çayır, Metin, Okan, Sami Emre, Hüseyin
TEKNİK DİREKTÖR: Mehmet Kaplan
GOLLER: Sami Emre (2) Nişantaşı


HABER-FOTOĞRAF: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus