23 Kasım 2008 02:40

Ne Tuzla'ya ne Haliç'e yaradı


TUZLASPOR: 1 HALİÇSPOR: 1

YORUMLAYAN: FEHİM KARAKAŞ
İstanbul Süper Amatör Küme 5. Grup'ta zirve yarışından kopmak istemeyen iki takımın mücadelesinde Tuzlaspor ile Haliçspor 1-1 berabere kaldı.
İstanbul'da esen şiddetli lodostan çokça etkilenen iki takımın mücadelesinden 3 puan çıkaran olmadı. Orta hakemin kötü yönetiminde takımlar 1'er puana razı oldular. İlk devrenin ortalarında hakem Tuzlaspor lehine ilginç bir penaltı kararı verdi (ki kendisi bile inanamadı sanırım kararına, bu yüzden olsa gerek son adamı oyundan atamadı). Bu penaltıyı gole çeviren Tuzlaspor devreyi de 1-0 önde kapattı.
İkinci devre oyun çok daha zevkli bir hal aldı. Karşılıklı ataklar maça seyir zevki getirdi. Haliçspor, oyuna sonradan giren müzmin sakat Zafer'in ayağından bulduğu golle maçta dengeyi buldu. Son dakikalar büyük bir çekişmeye sahne oldu fakat maçta başka gol olmayınca skor belirlenmiş oldu: 1-1.

1-2 notla kapayalım.
Haliçspor kaptanının bu maçta 88 kere kırmızı kart görmesi gerekiyordu ancak ilginçtir hakem kendisini atamadı. Orta hakemin Süper Amatör standartlarında bir maç yönettiğini söylemek açıkçası çok zordu.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus