18 Ocak 2009 07:30

Ne Ayazağa'ya ne Hürriyet'e yaradı


AYAZAĞASPOR: 0 HÜRRİYETGÜCÜ: 0

HABER-FOTO: ORHAN BUDAK
İstanbul Süper Amatör Küme 1. Grup’ta haftaya ikinci sırada giren Ayazağaspor’la ilk ikiye girme mücadelesi veren Hürriyetgücü’nün Ayazağa Stadı’ndaki mücadelesinde gol sesi çıkmazken bu skor her iki takıma da yaramadı. Sultanbeyli Belediyespor’un kazandığı haftada Ayazağaspor artık şampiyonluk şansını mucizelere bırakırken Hürriyetgücü de hedeften iyice uzaklaştı.

Maçta 90 dakika içerisinde gol olmadı ama futbol adına her şey vardı. Hakem triosu da bu güzel futbola iyi yönetimleri ile katkıda bulununca seyredenlere unutulmayacak bir maç seyretmek düştü. Ayrıca bir güzellik de maç başlamadan ve bittikten sonraki sportmence hareketlerdi. Yöneticilerin bu güzel tavrı da spor adına artı puandı.
Cevahir'den Karaman'a teşekkür
Karşılaşma sonrası Kağıthane Kulüpler Birliği Başkanı Hasan Cevahir ve Hürriyetgücüspor Kulübü Başkanı Selçuk Özbey, Ayazağaspor Onursal Başkanı Ahmet Kahraman’ın misafiri oldu. Hasan Cevahir, mükemmel konukseverliğinden dolayı Ahmet Karaman’a teşekkürlerini sundu.
Stat: Ayazağa
Hakemler: Bilal Demir, Ümit Amber, Ali Emre Dengiz
Ayazağaspor: Türker-Metin-Mehmet -Halil-Mustafa-Adem-Tolga (dk65 Volkan)-Kaka (dk 85 Yusuf)-Fatih (dk65 Bilal)-Sevdet-Serkan
Hürriyetgücü: Şenel-Ferit-Sinan-Sait-Gökay-Serdar-Uğur (dk46 Aziz)-Adem-Şenol-Ahmet (dk 38 Yalçın)-Yusuf (dk 89 Soykan)

Maçtan bir enstantane...

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus