03 Aralık 2007 08:32

Çınarcık Belediyespor şov yaptı


DOĞUŞSPOR: 0 ÇINARCIK BELEDİYESPOR: 5

HABER: MUHAMMET EYÜPOĞLU
Yalova Süper Amatör Lig’de şampiyonluğu oynayan Çınarcık Belediyespor, ligin zayıf takımlarından Doğuşspor’u Cemil ve Metin'in ikişer, Fatih'in de 1 golüyle 5-0 mağlup etmeyi başardı. Genç bir kadroya sahip olan Doğuşspor güçlü rakibi karşısında etkili olamazken, farklı yenilgiden kurtulamadı.
Çınarcık Bld.Spor ile Doğuşspor arasındaki mücadelede sarı-siyahlılar maça hızlı başlayarak rakip kalede peş peşe ataklar geliştirdi ve 12. dakikada Cemil’le golü bularak 1-0 öne geçti. Galibiyet golünden sonra ataklarını arttıran sarı-siyahlı ekip 35. dakikada geliştirdiği kontratakta Fatih’le golü bularak 2-0 öne geçti. İkinci golden sonra rakibin üzerine dalga dalga gelen Çınarcık Belediyespor, 42 ve 45. dakikalarda Metin’le iki gol bularak ilk yarıyı 4-0 galip kapattı.
İkinci yarıda golden çok top dolaştırmayı tercih eden Çınarcık Belediyespor 65. dakikada geliştirdiği kontaratakta, gol perdesini açan Cemil’le bir kez daha fileleri sarsmayı başararak 5-0 öne geçmeyi başardı. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca sarı-siyahlılar 3 puanı 5 golle alırken liderliği de sürdürdü.

STAT:Amatör Saha 1
HAKEMLER: Ayhan Kurt, İbrahim Mengübeti, Süleyman Çark
DOĞUŞSPOR: Ömer ** (Vedat**), Uğur **, Onur Engez **, Tekin **, Doğan **, Mert ** (Anıl **), Gurbet **, Hüseyin **, Cemil **, M. Selim ** (Emre **)
ÇINARCIK BELEDİYESPOR: Celal ***, Kasım ***, Sidy Fall **, Hasan ***, Hasan Serdar ***, Fatih *** (İbrahim **), Hasan Demir ***, Yasin *** (Emre**), Metin *** (Şamil **) , Cemil***, Emirhan ***
GOLLER: Cemil (12 ve 65), Fatih (35), Metin (42 ve 45)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus