01 Aralık 2015 10:05

MUSTAFA ALTUNTAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADITunaspor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş Bayrampaşa’da yer alan amatör kulüplerin başkan ve yöneticilerinin katıldığı bir program organize ederek Bayrampaşa Kulüpler Birliği’ne başkan adayı olduğunu açıkladı.

Tuna Caddesi üzerinde yer alan Bolu Öz Mengen Lokantası’nda gerçekleşen geceye Bayrampaşa’da yer alan çok sayıda kulübün başkanı ve yöneticileri katıldı. Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nin yapacağı 4. olağan kongresinde başkanlığa aday olduğunu açıklayan Mustafa Altuntaş, yemek sonrası programda Kulüpler Birliği için yol haritasını açıklarken, kulüp temsilcileri de mevcut sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdı. Mustafa Altuntaş’ın adaylığını açıkladığı yemek davetinin onur konuğu Türk futbolunun tecrübeli teknik direktörlerinden Güvenç Kurtar oldu.

Kulüpler Birbirine Kenetlendi
Kulüpler bazında ise programa  Yıldırım Bosnaspor’dan Hüseyin Günay, Kartaltepespor’dan Mehmet Özdemir, İstanbul Bafraspor’un eski başkanı Mustafa Ünal, Mustafa Hacıoğlu, Ayhan Dursun, Muratpaşaspor’dan Yasin Koç, Ahmet Koç, Cevatpaşaspor’dan Mümtaz Aygün, Altınaslarspor’dan Hasan Erol, Hüseyin Ağaoğlu, Bayrampaşa Teknikspor’dan Ülkü Gürkan, Şükrü Tarakçılar, Bayrampaşa Doğanspor’dan Mehmet Pehlivan, Çankırı Marufspor’dan Berat Atlas, Teraziderespor’dan Orhan Yıldırım, İstanbul Giresunspor’dan Nevzat Kaplan, Erdinç Bora, Altıntepsi Makelspor’dan Rahmi Özgen ve Engin Biterge katıldılar.

“İnandığım İçin Aday Oldum”
Programın başında açılış konuşmasını yapan Mustafa Altuntaş, “Bu toplantıda önümüzdeki dönem neler yapabiliriz, sorunlarımız nelerdir diye  görüş alışverişi yapacağız. Çeşitli sorunlarımızı ana başlık altında kulüplerimizden tek tek alıp bundan sonraki gelecek yönetim için hazır hale getireceğiz çünkü Bayrampaşa’yı yönetecek olan bizleriz,  başkan değişebilir ancak başkan nihayetinde içimizden çıkacaktır. Eski başkanlarımızla, mevcut başkanlarımızla ve siz değerli yöneticilerimizle birlikte bundan sonraki dönemde bütün sorunlarımızı çözmek için biz elimizi taşın altına koyduk. Siz değerli dostlarımızla birlikte inşallah önümüzdeki dönemde bu sorunları tek tek aşacağız. Ben buna inanıyorum ve inandığım için aday oldum ve sizlerin desteğini yürekten bekliyorum, kabul ediyorum. Çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Toplantıya katılan kulüp başkan ve yöneticileri de Mustafa Altuntaş’a destek sözü verirken mevcut sorunlar ile ilgili de görüş alışverişinde bulundular.


“Bayrampaşa’nın Değerleri Var”
Sorunların bilincinde olduklarını, kulüpler birliğinin bu kapsamda kurumsal bir yapı haline getirilerek gerçek gücüne kavuşacağını belirten Altuntaş, “Amatörde yaşadığımız sorunları çözmek için Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nin 4. olağan kongresinde aday oldum. Bayrampaşa kulüplerinin desteğini aldığımız ve görev verildiği takdirde, birlik ve beraberlik içinde çalışarak sorunları çözeceğimize inanıyorum. Öncelikli olarak birbirimize saygılı olacağız. Sorunları çözeceksek bütün toplantılarımızda kulüp temsilcileri bulunmasını rica ediyorum. Bayrampaşa Belediyesi’nden destek sözü aldık.  Bayrampaşa’nın Arda Turan, Necip Uysal, Hidayet Türkoğlu, Semih Erden gibi değerleri ve daha birçok milli sporcusu var ve biz bunların kıymetini bilelim. Buradaki amatör kulüplerimiz, ilçemizin ismini temsil ettiği için Bayrampaşaspor’a da tam destek vermeliyiz. Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nin 4. olağan kongresinin ilçemizdeki tüm kulüplerimize ve spor camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

6. Başkan Seçilecek
Bayrampaşa Kulüpler Birliği yapacağı 4. olağan kongreyle 6. başkanını seçecek. 
Program şöyle:

5 Aralık Cumartesi  - Saat 13.00-17.00
Yer: Mine Düğün Salonu
Not: Çoğunluk sağlanamadığı takdirde kongre 12 Aralık Cumartesi günü aynı yerde ve aynı saatte, çoğunluğa bakılmaksızın tekrar yapılacak.
(2004 yılında kurulan Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nin kongresi 3 yılda bir yapılırken, ilk başkanlığını Mehmet Kalemci, 2. başkanlığını İsmet Eren, 3. başkanlığını Şafak Aydın Silin, 4. başkanlığını Ali Kahraman ve 5. başkanlığını da Mustafa Aydemir yapmıştı.)

HABER-FOTOĞRAF: VURAL KİLİT

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus