15 Aralık 2011 09:37

Muratpaşaspor’da bir futbolcu daha kadro dışı..İstanbul 1. Amatör Lig, 5. grupta mücadele eden Muratpaşaspor’da geçtiğimiz hafta kaybedilen Bolluca maçından sonra aralarında takım kaptanı Ergin’in de bulunduğu 3 futbolcu kadro dışı kaldığı bırakılmıştı. Bugün bu futbolculara Murat’ın da eklendiği öğrenildi.

Futbolcular yarın bir açıklama yapacaklar
Bayrampaşa temsilcisi Muratpaşaspor’da, iç sahada 2-1 kaybedilen Bolluca maçından sonra soyunma odasında yaşanan kavgadan sonra, Yönetim Kurulu, takım kaptanı Ergin, forvet oyuncusu İsmet ve kaleci Serkan ile yollarını ayırdığını bildirmişti. Bugün ise Muratpaşaspor adına Yusuf Köse bir açıklama daha yaparak, bu hafta iki antrenmana katılmayan Murat’ın da kadro dışı bırakıldığını açıkladı.
HABER-BURAK KURTULUŞ


Yerel Futbol Sitesinde yayınlanan haber sonrası adı geçen futbolcular ile görüştük. Futbolcular, Muratpaşaspor Yönetim Kurulu’nun açıklamasının gerçeği yansıtmadığını, Bolluca maçından hemen sonra soyunma odasında futbolcuları suçlayan Teknik Direktör Nazım Efendiler ile kaptan İsmet’in tartıştığını, Efendiler’in kendilerini haksız yere itham ettiklerini ve bu gelişmeler sonrasında kendilerinin Kulüpten ayrıldıklarını ifade ederken, yarın tarafımıza bu konu hakkında bir açıklama yapacaklarını belirttiler.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus