02 Kasım 2010 09:54

Mülazım Ark İkitellispor'dan ayrıldıKüçükçekmece ilçesinin güzide kulüplerinden olan İkitellispor’un genel koordinatörü Mülazım Ark, İkitellispor Başkanı Abdulselam Ceyhan’la karşılıklı görüşmeler sonunda Mavi-Beyazlılar’la yollarını ayırdı.

Mülazım Ark yaptığı açıklamada, “İkitellispor’da 2 sezon genel koordinatörlük görevi yaptım. Bu görevim süresince A takımda  2. Amatör’den 1.Amatör Küme’ye çıktık. Yine U 15 yaş takımını tarihinde ilk kez Türkiye Şampiyonası’na götürdük. Çeşitli kategorilerde grup şampiyonlukları yaşadık. Tabii bunları yaparken kulüp başkanımız Abdulselam Ceyhan her konuda yardımcı olmuştur. Birlik beraberlik içinde İkitellispor’un sesini duyurduk, başarılarına imza attık. Hafta içi Abdulselam Ceyhan başkanla bir görüşme yaptık. Bu görüşmemiz sonrası karşılıklı dostça bir şekilde İkitellispor’dan ayrıldım. Bana görevim süresince gereken yardımı ve desteği veren kulüp Başkanı Abdulselam Ceyhan olmak üzere yöneticilere, futbolculara ve taraftara çok teşekkür ederim” dedi.

İkitellispor Kulüp Başkanı Abdulselam Ceyhan da yaptığı açıklamada, “Mülazım hocamızla bir görüşme yaptık. Bu görüşme sonunda şartlar gereği hocamız ayrılmak zorunda kalmıştır. Mülazım hoca bizim her zaman ağabeyimizdir, kapımızda açıktır. Dürüst, disiplinli işini çok iyi bilen tecrübeli bir insandır. İkitellispor’a çok şeyler kazandırdı. Kulübümüz onun zamanında ilk kez Türkiye Şampiyonası’na gitti. Emeklerinden kendisine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER-FOTOĞRAF: YILMAZ AKTEPE

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus