08 Aralık 2010 11:43

Muharrem Yıldırım Feriköyspor'daBölgesel Amatör Lig 10. Grup takımlarından Feriköyspor son haftalardaki kötü gidişe ‘dur’ demek için teknik kadrosuna takviye yaptı. Kırmızı-Beyazlılar, Muharrem Yıldırım’ı sportif direktörlüğe getirdi.

Futbola Sarıyer alt yapısında başlayıp burada A takıma kadar yükselen Muharrem Yıldırım sırasıyla Kırklareli, Nişantaşı, Beylerbeyi, Tavşanlı Linyit, Eyüpspor ve Ayazağaspor’da profesyonel futbol oynadı. Antrenörlük yaşamına Ayazağaspor’da 2004-2005 sezonunda Behçet Argun’un yanında başlayan daha sonra takımın başına geçen Yıldırım, Ayazağaspor’la 4 kez 3. Lig terfi maçlarına katıldı, iki kez final gördü.

Mini Yorum
Feriköyspor güçlü kadrosu ile bu sezon grubunda lig sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacak güçtedir. Yapılacak bir iki  takviye ile, teknik kadrosu ile, büyük taraftarı ve yönetim kadrosu ile şampiyonluk mücadelesini lig sonuna kadar sürdürecektir. Bunun yanında Ayvalıkgücü maçından sonra lig 35 günlük bir ara verilecek. Feriköy bu arayı çok iyi değerlendirecektir. Feriköy ikinci yarıda ilk devredeki yaşadığı talihsizlikleri yenmek zorundadır. Bu hafta ve gelecek haftaki deplasman maçlarından galibiyetle döndüğü takdirde Feriköy tek hedefi olan profesyonel lig hasretine lig sonunda son verebilir.

İstanbul'da değil Türkiye'de Feriköy taraftarı gibi taraftar hangi takımlarda var? 100 yıllık maziye sahip olan Feriköy maziden gelen manevi sorumluluğu da taşımaktadır. Bu şu demektir, Feriköy başarmaya mecburdur! Ben Muharrem Yıldırım ve ekibine güveniyorum.Feriköy taraftarları da güvensinler. İnanıyorum ki lig sonunda  sandıklardan bayraklar çıkacaktır.

HABER-YORUM: ORHAN BUDAK


YORUMA KAPATILMIŞTIR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus