15 Haziran 2007 02:51

Ümraniyespor bombayı patlattı!


Tecrübeli oyuncu Ahmet Yeşiltaş, artık Ümraniyespor'un başarısı için ter dökecek. (Fotoğraflar: Eyüp Akkaya)

Haber: Eyüp Akkaya

Ümraniyespor, Kavaklı Beylikdüzü forması ile harikalar yapan, tecrübeli futbolcu Ahmet Yeşiltaş ile anlaşmaya vardı. Kulüp tesislerinde yapılan imza töreninde çok sayıda gazeteci ve kulüp yetkilisi vardı. Ahmet, Ümraniyespor gibi büyük bir camiada forma giyeceğinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Her zaman hedefleri olan bir kulüpte forma giydiğini belirten orta saha oyuncusu, "Gerçekten gerek tesis gerek camia olarak ne kadar büyük bir takıma geldiğimin farkındayım. Benden beklentiler çok büyük İnşallah başarılı olup 3. lige çıkarız" diye konuştu.
Ümraniyespor Başkanı Recep Yoğurtcu da yaptığı açıklamada "Geçen yıl İstanbul şampiyonu olup, terfi maçlarında finale kadar yükselen Beylikdüzü takımının oyun kurucusu Ahmet Yeşiltaş'ı renklerimize bağladığımız için çok sevinçliyiz. Bu sene bizden beklentiler büyük. Gereken fedakarlıkları yapacağız" dedi.

Tecrübeli oyuncu Ahmet, imza töreninden sonra Yerel Futbol Sitesi'ne yaptığı açıklamada şöyle konuştu:
"Futbola Karagümrük altyapısında başladım. 2. Ligden düştüğümüz sezon ben Serdar Topraktepe, Oktay Derelioğlu (BJK) arkadaşlarımda beraberdim. 17 yaşında 3. ligde forma giydim. O zamanlardaki heyecanım şimdi de halen devam ediyor. Saha içinde kazanmayı seven hırslı arzulu bir insanımdır. Karagümrük'ten ayrıldığım sezondan sonra önce Güngören Belediyespor'a geldim ve 3. Ligde şampiyonluk sevincini yaşayıp 2. Lige çıktık. Oradan Eyüpspor'a geldim, orada da şampiyonluk yaşayıp 2. lige çıktık. Eyüpspor'daki 2. sezonda şampiyonluğu kıl payı kaçırdık. Eyüpspor'dan sonra Alibeyköy'e oradan Zeytinburnu'na geldim. Ve Zeytinburnuspor'dan sonra amatöre dönüş yaptım. İlk yılımda Çekmeköy'e daha sonra Beylikdüzü'ne geldim. Beylikdüzü'nde başarılı bi sezon geçirdim. Amacım o başarıları burada da devam ettirmek."
Külup Müdürü Ali Bey ise "Ahmet Yeşiltaş'ın kariyerini konuşmaya bile gerek yok. Sayısız başarıları şampiyonlukları olan Ahmet'in başarılarına bir yenisini daha eklemesini istiyoruz" dedi.


Ahmet, Ümraniyespor bayrağıyla poz verdi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus