29 Ekim 2012 01:00

Modafen bildiğiniz gibi


Modafen, kendi sahasında ağırladığı Bostancı karşısında 3-0 galip gelerek galibiyet serisini yedi maça çıkarttı.
1.Amatör Lig 17.Grup'ta Modafen Alemdağ'da, beş maçlık yenilmezlik serisi ile terfi için ümitlenen Bostancı ile karşılaştı. Bu sezon bir Modafen klaisiği olan 0-0'lık ilk yarı sonrası, yeşil sarılılar önce Aytaç'ın golü ile öne geçtiler. Ardından Ceyhun'un uzaktan aşırtma vuruşu ile farkı ikiye çıkartan ev sahibi ekip, bir başka Modafen klasiği olan Yunus Emre'nin son golü ile karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı. Karşılaşma boyunca, özellikle de maçın sonlarında Bostancı forvetlerine geçit vermeyen kaleci Atalay da iyi bir karşılaşma çıkarttı.
Modafen teknik sorumlusu Tamer Gürsan Yerel Futbol'a yaptığı açıklamada takımının hedefe adım adım ilerlediğini söyledi. Gürsan, pozisyonları değerlendirerek golü erken bulabilselerdi, maçı daha erken koparabileceklerine vurgu yaptı.

Sekizinc, haftada yedinci galibiyetini alan Modafen, bu sezon tek puanı Bostancı'ya bırakmıştı. 22 puan ile terfi hattının yedi puan üzerinde olan yeşil sarılılar, dokuzuncu haftada, üç maçlık bir galibiyet serisi yakalayan Bulvar'a konuk olacaklar. Dördüncülüğe gerileyen, 14 puanlı Bostancı ise ikinci Kurtköy önünde terfi umudunu güçlendirmeye çalışacak.

HABER : Erdem G

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus