02 Aralık 2014 09:53

MİMARSİNAN'DA GOL RESİTALİNİN GALİBİ GENÇLERGÜCÜ


İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grup'ta tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen iki ekibin mücadelesinde Bağcılar Gençlergücü deplasmanda Fatih ekibi Altınyıldızspor'u 5-3 yendi.

ALTINYILDIZSPOR: 3 BAĞCILAR GENÇLERGÜCÜ: 5

İlk yarıda konuk ekip Tayfun'la öne geçerken Altınyıldızspor'dan Emin buna yanıt verdi. Daha sonra Kırmızı-Beyazlılar Suat ve Hüseyin'le iki gol daha buldu ve ilk yarıyı 3-1 önde tamamladı.
Gençlergücü ikinci yarıya iyi başladı Hüseyin'le hızlı bir gol buldu: 1-4
Altınyıldızspor bu gol sonrası hücumda etkili oldu ve 57'de Mustafa, 63'te Erhan Açıkgöz'le iki gol bularak umutlandı: 3-4

Bireysel yetenek açısında zengin bir kadroya sahip olan ve teknik oyuncuları sayesinde rahat hücum edebilen Altınyıldızspor buna rağmen savunmada aynı başarıyı gösteremediğinden 87'de hızlı gelişen Bağcılar Gençlergücü atağında Hüseyin'in kafasına engel olamadı. Genç ve disiplinli bir kadroya sahip Gençlergücü zorlu maçı 5-3 kazanmasını bilerek puantajda rakibini yakaladı. İki takım da 13 puana sahip ve Gençlergücü averajla beşinci, Altınyıldız altıncı sırada.

Bu arada 90+4'te Altınyıldızspor'da Uğur'un ağlara giden topu ofsayt gerekçesiyle gol değeri kazanmadı. Başta bu olmak üzere Sarı-Yeşilliler maçta bazı hakem kararlarına isyan ettiler. Bununla beraber maç sonrası son derece centilmence görüntüler vardı.

STAT: Fatih Mimarsinan
HAKEMLER: Ural Hallaçoğlu, Mesut Yıldız, Soner Akyüz
ALTINYILDIZSPOR: Sinan, Mehmet, Zafer, Abdülkadir, Erhan Açıkgöz, Enes (Ozan 78), Hakkı, Asaf (Umut 78), Emin, Mustafa, Erhan Öztürk (Uğur 54)
TEKNİK DİREKTÖR: İlker Dirim
BAĞCILAR GENÇLERGÜCÜ: Gökan, Şahin Sevinç, Muharrem, Tarık, Yunus Emre, Suat, Berk, Hüseyin, Tayfun, Özgür, Davut
TEKNİK DİREKTÖR: Yusuf Okar


HABER-FOTOĞRAF: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus