16 Ekim 2007 10:03

Ömer, Keşanspor camiasından özür dilediHABER: ERDOĞAN DEMİR
Edirne Süper Amatör Küme takımlarından Keşanspor’un üç yıldan bu yana kalesini başarıyla koruyan ve bu sezon öncesi Geliboluspor’la oynanan hazırlık maçına gitmemesi nedeniyle yönetim kurulu ve teknik heyet tarafından kadro dışı bırakılan kaleci Ömer, Sarı-Siyahlı camiadan özür diledi.
Ömer’in konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada ''Geliboluspor ile oynadığımız hazırlık maçına bazı nedenlerden ötürü gidemedim. Bu yüzden de Keşanspor Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu tarafından kadro dışı bırakıldım. Bu kararı saygı ile karşılıyorum. Ben yaptığım bu hata nedeniyle Keşanspor Yönetim Kurulu’ndan, teknik heyetten ve tüm Keşanspor taraftarlarından özür diliyorum'' dedi.
Aynı takımda futbola devam etmek ve Keşanspor’a faydalı olmak istediğinin altını çizen Ömer, ''Bu konuda Keşanspor Teknik Heyeti’nden ve Yönetim Kurulumuzdan da anlayış bekliyorum. Tabi takdir onlarındır. Eğer yönetim kurulumuz tarafından affedilirsem Keşanspor’a hizmete devam etmek istiyorum'' dedi.
Ömer’in bu özrünün ardından Keşanspor Yönetim Kurulu’nun nasıl bir karar alacağı da Keşanspor kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus