02 Kasım 2010 10:06

Mecidiyeköy Tayfunspor'da yeni dönemİstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Mecidiyeköy Tayfunspor’da yapılan kongre sonucu yönetim değişti. Uzun yıllar kulübe hizmet veren Mehmet Güven ve yönetimi, bayrağı 37 yaşındaki genç başkan Savaş Balçık ve ekibine devretti.

Yeni başkan Savaş Balçık “Ben ve ekibim devraldığımız bu görevi en iyi yapabilmek için çalışacağız. Bizlerin hedefi her zaman en iyisi
olabilmektir. Hedefimizde sınır olmayacak. Amacımız gençlerimize tesis kazandırabilmek, Türk Sporuna sporcu yetiştirebilmektir. Türk sporunun geleceği olan gençlerimize en iyisini verebilmek bizlerin büyük görevidir” dedi.

Görevini yeni arkadaşlarına devreden genel kaptan Salim Özdemir duygularını şöyle dile getirdi: “Mecidiyeköy Tayfunspor bizlerin yuvasıdır. Yıllardır severek yapmış olduğum görevimi yeni göreve gelen yönetime ve arkadaşlarıma bıraktım. Onların, bizlerin bıraktığı bayrağı daha yukarılara taşıyacağından eminim. Başkanımız Mehmet Güven ile çalışarak birçok başarılara imza attık. Şimdi önümüzde bekleyen başarılara sayın başkanımız Savaş Balçık ve ekibi imzalarını atacaklardır. Birlik beraberlik içerisinde Mecidiyeköy Tayfunspor daima ileriye gidecektir.”

HABER-FOTOĞRAF: ORHAN BUDAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus