09 Şubat 2009 01:18

Manisa SAL'da haftanın görünümüHABER: SERVET SARUN
Manisa Amatör Süper Lig'de son üç haftaya girilirken 3. lig terfi maçlarına gidecek takımlar şekillenirken bir alt kümeye düşecek takımlardan A Grubu'nda Turgutalpspor kesinleşti. Turgutalpspor, Manisa A.S.K.F'ye verdiği bilgi ile kalan maçlarına çıkmayacağını bildirdi.

A Grubu'nda lider Kırkağaç Acar İdman Yurdu,Manisa Bld.spor'u 3-2 ile takipçisi Donatımspor'da Somaspor'u 5-0'lık skorla geçerek büyük ölçüde terfilere gitmeyi garantilerken küme düşecek ikinci takım Maltaspor veya Gölmarmaraspor olacak.

B Grubu'nda açık ara liderliğini sürdüren Salihli Bld.spor terfileri gitmeyi garantilerken, ikinci takım için favori ekipler Ahmetli Bld.spor ile Alaşehir Bld.spor. Bu grupta heyecan ise küme düşme potasında... 6 takımın tehlikeli bölgede bulunmasıyla bu grupta heyecan her geçen gün artıyor. Sargöl G.B. ,Sancaklı İğdecikspor ,SalihliYılmazspor ,Turgutlu Bld.spor ,Demirci Bld.spor ve Kocaçeşmespor küme düşme tehlikesini yaşayan ekipler.

Manisa Amatör Süper Lig'de Haftanın Sonuçları: Beyobaspor-Maltaspor:3-0 ,Gölmarmaraspor-Sancaklı Bozköyspor:1-2 ,Donatımspor-Somaspor:5-0 ,Manisa Bld.spor-Kırkağaç A.İ.Y.:3-2 ,Hamzabeyli Bld.spor-Turgutalpspor:3-0 ( Hükmen ) ,Turgutlu Bld.spor-Sancaklı İğdecikspor:3-1 ,Salihli Yılmazspor-Alaşehir Bld.spor:1-1 ,Sarıgöl G.B.-Demirci Bld.spor:4-2 ,Ahmetli Bld.spor-Salihli Bld.spor:3-0 ,Kocaçeşmespor-Emirspor:2-0

Gelecek Haftanın Programı: Hamzabeyli Bld.spor-Beyobaspor ,Turgutalpspor-Manisa Bld.spor ,Kırkağaç A.İ.Y.-Donatımspor ,Somaspor-Gölmarmaraspor ,Sancaklı Bozköyspor-Maltaspor ,Sancaklı İğdecikspor-Kocaçeşmespor ,Emirspor-Ahmetli Bld.spor ,Salihli Bld.spor-Sarıgöl G.B. ,Demirci Bld.spor-Salihli Yılmazspor ,Alaşehir Bld.spor-Turgutlu Bld.spor

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus