02 Aralık 2014 08:26

MAHMUTBEY SAHASINDA TAKILDI


İstanbul 1. Amatör Lig 7.grup takımlarından Mahmutbey ile 1863 Boğaziçi takımları Bağcılar Belediyesi Mahmutbey stadında karşı karşıya geldi.
Karşılaşma karşılıklı gollerle 2-2 sona erdi.
 Müsabakayı  İsa Kocman yönetti. Yardımcılığını Aytekin Duran ve Emre Gülle yaptı. Müsabakanın saha komiseri ise Ömer Çaylı idi.
Müsabaka normal başlaması gereken saatten 55 dakika geç başladı. 12.30 da başlayacak müsabaka 13.25 de başladı.1863 Boğaziçi müsabakaya üç yedek oyuncu ile çıktı. Mahmutbey müsabakaya hızlı başladı. Müsabakanın başlarında Enes’le bulduğu golle 1-0 öne geçti. 18. dakikada Enes aldığı top ile ceza alanına girdi. Kaleci Erdinin yanından topu ağlarla buluşturdu. İlk yarı bu golle bitti.
56. dakikada Mehmet’in attığı gol ile 2-0 öne geçti. Bu golden bir dakika sonra Boğaziçi’nin golü geldi. İsmail Çaprazda göğüs kontrolü yaptığı topa vurarak takımının ilk golünü attı. (2-1). 74. Dakikada ise Velinin golü ile beraberliği yakaladı.İsmailin ceza sahasına yaptığı ortaya Veli kafa ile vurarak beraberlik golünü attı.2-2 Kırmızı kartlar
84. dakikada Mahmutbey’den Mert rakibi İsmail’in boğazını sıktı. İsmail’de ona karşılık verdi. Hakem İsa Koçman Merte direkt kırmızı kart gösterdi. İsmaile ise ikinci sarı karttan kırmızı kart gösterdi. Her iki takımda son dakikaları on kişi tamamlamak zorunda kaldı. 

STAT: BağcılarBelediye Mahmutbey 
HAKEMLER: İsa Kocman , Aytekin Duran, Emre Gülle
SAHA KOMİSERİ: Ömer Çaylı
MAHMUTBEY: Şaban, Ertuğrul, Onur, Mert, Mehmet, Yunus, Mehmet, Anıl, Mümin, Haktan, Enes
YEDEKLER: Orbay, Batuhan, Barış, Azat, Emre, Vedat, Cafer
1863 BOĞAZİÇİ: Erdi, Salih, Berkay, Murat, Selçuk, Ahmet, İbrahim, Veli, Ramazan, İsmail
YEDEKLER: Mevlüt, Furkan, Furkan, 
         
HABER- FOTOĞRAF : YUNUS EMREPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus