16 Aralık 2010 12:16

Maç biter, Ömerlispor bitmez!
ÖMERLİSPOR: 1 BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNANSPOR: 0
İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup'ta  kalma mücadele veren iki takımın mücadelesinde gülen taraf son dakika golü ile Ömerlispor oldu. 


Hadımköy Stadı'nda oynanan karşılaşmaya galibiyet için çıkan iki takımın mücadelesi, izleyenlere büyük keyif verdi. 90 dakika boyunca üstünlüğü B.Mimarsinanspor’a kaptırmayan Ömerlispor, sabırla mücadele ettiği maçı, 90+3. dakikada Rıdvan’ın attığı golle 1-0 kazanarak, ligde kalma yolunda önemli bir adım attı. B.Mimarsinanspor takımı ise, bu yenilgiyle ligden düşme korkusunu üzerinde hissetmeye başladı. 


Dönmez: 3 puanı hak ettik
Kazanmak için büyük bir mücadele örneği sergileyen iki takım, soğuk havaya rağmen iyi futbollarıyla izleyenlerin içini ısıttılar.  Önemli bir avantaj elde eden Ömerlispor’da Kulüp Başkanı Sayın Vedat Dönmez, kazanmak için sahada oyun kuralları içinde en iyi mücadelelerini verdiklerini söyledi. İlk yarıda birçok kez golle burun, buruna kaldıklarını ancak bunları skora yansıtamadıkları için strese girdiklerini söyledi. Golün son dakikalarda gelmesine çok sevindiklerini söyleyen Başkan Dönmez, üç puanı hak eden tarafın kendilerinin olduğunu söyledi. Maç bitiminde oyuncuları tek, tek kutlayan Dönmez, son iki haftada alınan 6 puanla ligde epey rahatladıklarını dile getirdi.


HABER-FOTOĞRAF: İBRAHİM KESKİN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus