16 Aralık 2008 03:04

Liselerarası Futbol Turnuvası sona erdiTekirdağ liseler arası futbol şampiyonası sona erdi. Saray Mustafa-Elmas Arıcı Anadolu Lisesi şampiyon olarak 15-17 Aralık 2008 tarihleri arasında Kırklareli' de yapılacak olan bölge maçlarında Tekirdağ ilini temsil edecek.

Çorlu grup maçlarında sırasıyla Çorlu M.R.Uzel EML' yi 4-0, Velimeşe ÇPL' yi 1-0 ve Kapaklı ÇPL' yi de 2-0 yenerek Tekirdağ dörtlü final grubuna adını yazdıran Saray M.E.A. Anadolu Lisesi başarısını ildeki final maçlarında da sürdürdü. İl final grubu maçlarında sırasıyla Hayrabolu E.K.ATL.METEM' i 4-0, Çorlu M.R.Uzel EML' yi 4-1 ve Muratlı METEM' i 4-2 gibi net skorlarla yenerek şampiyon olan Saray MEA Anadolu Lisesi Kırklareli maçlarına hazırlık yapıyor.

Şampiyon liseyi çalıştıran Beden Eğitimi öğretmeni Süleyman Yılmaz; "9 yıllık okul tarihimizin futboldaki ikinci il şampiyonluğunu yaşamanın sevinci içindeyiz. Tüm futbolcularımı kutluyor ve bizi yalnız bırakmayan okul idarecilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Takım kaptanı Serhat CANOĞLU; tüm arkadaşlarım adına bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum" derken Okul Müdür V. Neşet BALTAŞ; "Okulumuzun ÖSS' deki başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif alandaki çalışmaların da başarıyla sonuçlanması hepimiz adına gurur vericidir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: http://www.trakyaspor.com/

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus