06 Mart 2009 11:07

Leventspor A Genç lige hazırSezonu A Takım düzeyinde hayal kırıklığı ile kapayan Leventspor'un genç takımı, A-Genç 2. Küme'nin bu hafta sonu start almasıyla yeni bir mücadeleye 'merhaba' diyor. 2 sezon önce düştükleri A Genç 2. Küme'den yükselmek hedefiyle sezona başlayan kırmızı-siyahlılar genç takım düzeyindeki yeni yapılanmalarıyla dikkat çekiyor.

Teknik Direktör Orhun Güngördü nezaretinde 2 ayı aşkın bir zamandır haftada 5 gün idman yaparak yeni sezona hazırlanan Beşiktaş temsilcisinin şu an için maddi, manevi hiç bir sorununun bulunmaması kendileri için en büyük avantaj olarak göze çarpıyor. A-Genç takımdan sorumlu yönetici Amaç Şenozan ve Teknik direktör Orhun Güngördü ikilisinin hedefi kayıtsız şartsız şampiyon olup takımı eski yerine, yanı 1. Küme'ye geri döndürmek.

Sezonun ilk maçında cumartesi günü sabah 09:00'da Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı'nda Çayırbaşı Özkanspor'la oynayacak olan Levent takımında hedef mutlak galibiyet. Kırmızı-siyahlı Beşiktaş temsilcisinde sakat oyuncu bulunmuyor.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus