18 Kasım 2010 10:01

Levent'te anlamlı bir turnuvaLeventspor Halı Saha Tesisleri’nde sekiz takım arasında düzenlenen ‘Atatürk'üm Seni Çok Seviyoruz Futbol Turnuvası’ pazar günü başlayacak. Turnuvaya Zaferspor, Güngören Doğuşspor, Tophane Tayfunspor, Ulusspor, Boğaziçispor, Mecidiyeköy Tayfunspor, Olimpiyatspor ve Leventspor katılıyor.

Her takıma katılım anısı olarak derecesine göre bir kupa ve sporculara birer şilt verilecek. Maçlar 30’ar dakikadan iki devre olacak, tek devreli lig statüsünde oynanacaktır. Her takımda maç sırasında altı futbolcu bir kaleci oynayabiliyor.

Leventspor Kulübü Başkanı Mehmet  Şenozan, "Amacımız gençlerimize  spor yaptırmak olduğundan tesisimizin halı sahasında Atatürk ve Cumhuriyetimiz  adına gençlerimizin mücadele edeceği turnuva düzenlenmesine  yardımcı olduk. Onlara hizmet etmek çok gurur verici bizlerin görevidir” dedi.
Levent Spor Kulübü ve yönetimine bu desteklerini verdikleri gençler adına bende kendilerine çok teşekkür ederim. Gurup birincilerinin turnuva birinciliği için yapılacak final müsabakası şimdiden merakla beklenir oldu.

HABER-FOTOĞRAF: ORHAN BUDAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus