27 Aralık 2014 11:36

LEVENTSPOR'DA MEHMET YORULMAZLAR DÖNEMİ


Bölgesel Amatör Lig 9.Grup'ta mücadele eden Leventspor'da Teknik heyet değişikliğine gidildi. Kırmızı siyahlı kulüpte Teknik Direktör Yıldırım Tükenmez ve Antrenör Feridun Cem İnci ile yollar ayrılırken Beşiktaş temsilcisinde görevi Mehmet Mustafa Yorulmazlar devraldı.


Kırmızı siyahlı takımda Teknik Direktör Mehmet Yorulmazlar bugün görevine resmen başlarken, Antrenör olarak Çağlar Özyurt ve kaleci antrenörü olarak Mert Zere görev yapacak.Tükenmez ve İnci'ye teşekkür
Leventspor Kulübü'nün Resmi İnternet Sitesinden Yıldırım Tükenmez ve Feridun Cem İnci'ye teşekkür etti. Yapılan açıklamada, ''Haziran ayından beri kulübümüzde görev alan Teknik ekibimize teşekkür ediyor ve bundan sonraki yaşamlarında kendilerine başarılar ve mutluluklar dileriz'' denildi.


Mehmet Mustafa Yorulmazlar kimdir?
1967 yılında Beykoz'da doğan Mehmet Mustafa Yorulmazlar Çubukluspor'da futbol hayatına başladı ve amatör olarak uzun yıllar futbol oynadıktan sonra yine bir Beykoz takımı olan Ortaçeşmespor'da futbol hayatını noktaladı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan mezun olduktan sonra aynı yıl Beden Eğitimi öğretmenliğine başladı. Yorulmazlar, 1996 yılında mezun olduğu okulda öğretim görevlisi olarak geçiş yaptı ve halen bu okulda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Antrenörlük hayatında Çubukluspor'da altyapısında çalıştırarak başladı ve A takımda yardımcı antrenörlük, Anadolu Hisarı'nda yardımcı antrenörlük, Türkiye'de 2.olan Acarlar Bayan Futbol takımında yine yardımcı antrenörlük, iki yıl üst üste de Çavuşbaşıspor'da şampiyonluk yaşadı. Deniz İşletmeleri takımında da görev yapan Yorulmazlar 2002 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da (Başakşehir) Kadir Özcan'ın Yardımcılığı görevini yaptı. Ardından Sakarya'nın Karasuspor takımında görev aldıktan sonra Beykoz'da Yaşar Elmas'ın yardımcılığını yaptı. 2011 yılında Çıksalınspor ile Süper Amatör Lig'den BAL'a yükselme sevinci yaşadı ve ilk senesinde sarı yeşilli camiada 3.Lig'e yükselme sevinci yaşadı.


HABER-FOTOĞRAF: ERHAN HARPUT
KAYNAK: www.leventspor.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus