23 Aralık 2011 02:23

Leventspor doluya tutulduLeventspor, Çarşamba günü oynadığı Okmeydanı Fetih maçında alınan 2-1'lik mağlubiyet sonrası verilen 1 gün aradan sonra bugün top başı yaptı. Sakatlığı bulunan Muhammed dışında takımda eksik bulunmuyor. Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri'nde sabah saatlerinde gerçekleştirilen antrenman 20.dakikada yarıda kaldı.
İstanbul'u sabah saatlerinde etkisi altına alan yağış Leventspor futbolcularını ve teknik heyetide yakından etkiledi. Teknik heyet futbolcuları yanına çağırarak antrenmanı iptal ettiğini açıkladı ve futbolcular tekrar tesislere döndü.

Burhan Esmen: Kazaya Uğradık
Antrenman öncesi futbolcularıyla kısa bir toplantı düzenleyen Teknik Direktör Burhan Esmen şunları kaydetti: "Hafta içi oldukça şanssız bir maç geçirdik ve kazaya uğradık. Sizlere bir örnek vermek gerekirse kamyon şöförü, aracı devrildiğinde artık daha dikkatli olur ve aracını daha iyi sürmeye başlar. Bizde hafta içi kazaya uğradık. Artık yolumuza daha emin adımlarla ve daha istikrarlı bir  şekilde devam edeceğiz. Ben futbolcularıma sonsuz kere güveniyorum. Önümüzde 1 hafta var zamanımız var. Selvispor maçından alacağımız galibiyet ile tekrar form tutacağımıza inanıyorum.''
Antrenman yoğun yağış altında ısınma hareketleri ve açma germe hareketleriyle başlandı. Ardından futbolcular topla birlikte  ısınma hareketlerini noktaladı ve çift kale maça geçileceği esnada yoğun bir şekilde yağan yağmur yüzünden antrenman erken noktalandı.

Teknik ekibin yapmış olduğu açıklamada ''Bu hafta sonunu maç yapmayarak geçireceğiz. Bu yağan yoğun yağış altında futbolcularımızı sahada tutup onların hastalanmasına gönlümüz razı gelmeyerek bugünki çalışmayı yarıda kesmek zorunda kaldık'' denildi.


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus