18 Ekim 2012 10:50

Leventspor, Ayazağaspor maçına hazır


İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grupta hafta sonunu resmi bir müsabaka yapmayacak olan Leventspor, Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Stadı'nda yaptığı antrenmanla Ayazağaspor ile oynayacağı hazırlık maçı oynayacakları maçın son antrenmanını gerçekleştirdi.

Sabah saat 10.30'da başlayan antrenman yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürdü. Bugünkü antrenmana Volkan Yazkan katılmadı. Sakatlığı bulunan İlyas ve Ümit yürüyüş yaparken, Ercan Duman Tesisler'de çalıştı.Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman sonrasında futbolcular 2 gruba ayrıldı ve 5'e 2 top kapma çalışması yaptı. Ardından futbolcular yarı sahada pasa dayanıklı çift kale maç yaptı. Antrenman sonrasında futbolcular hafif bir koşu yaptı ve açma germe hareketleri ile günü tamamladı.Ahmet Mert'ten stil
Leventspor futbolcuları bugün antrenmana geldiğinde bir sürprizle karşılaştı. A takım futbolcularından Ahmet Mert saçlarını sıfıra vurdurarak takımın neşe kaynağı oldu. Takım kaptanı Mustafa Tosun, Ahmet ile yakından ilgilendi ve boyayla kafasını boyadı. Ahmet Mert antrenmanda da takımın neşe kaynağı oldu.

Leventspor ile Ayazağaspor, bugün saat 16.30'da Ayazağa Atatürk Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

KAYNAK: www.leventspor.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus