20 Aralık 2011 08:42

Kuştepespor’da neşeli günler


İstanbul Süper Amatör Ligi 4.Grupta şampiyonluğu hedefleyen  Kuştepespor aldığı başarılı neticeler ile neşeli günler yaşamaya ve taraftarlarına yaşatmaya devam ediyor.
4.Grupta rakibi olan  Vefa Spor’u deplasmanda yenerek hedefine adım adım yaklaşan Kuştepespor Genel Kaptanları Ecevit Şahin ve Ahmet Özer antrenman sonrası yapmış oldukları açıklamalarda şöyle konuştular.


Şampiyonluk İstiyoruz
‘’Hedefi şampiyonluk olan Kuştepe’miz  artık rakip tanımıyor. Ligin ikinci yarısına seri galibiyetler ile başladık. Tek hedefimiz var grubumuzdan çıkmak. Deplasmanda değerli rakibimiz Vefa spor’u yenerek yolumuza devam ediyoruz. Biz Kuştepespor  olarak başarılarımızın devamını sağlamak için çok çalışmaktayız. Teknik direktörümüz  Hüseyin Köse  disiplini elden bırakmadan genç kadromuzla hedeflediği  play off grubuna kalmak ve başarılı olmak için mücadele etmektedir.


İstanbul Amatör liglerinde taraftarlarımızla örnek teşkil etmekteyiz. Kaptanımız Türker, Mustafa ile beraber kalemizi koruyarak rakiplere kapadılar.  Şimdi önümüzdeki maçlara bakıyoruz amacımız  Kuştepespor'umuzun  başarılı olmasıdır’’

HABER-FOTOĞRAF:ORHAN BUDAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus