07 Aralık 2015 12:24

Kurşunların mutlu günüKüçükçekmece spor kulüp Başkanı Ahmet Kurşun'un yeğeni Halil İbrahim Kurşun Merve Özmutlu ile gerçekleşen düğünle hayatlarını birleştirdi.


İş, Sanat ve spor dünyasının tanımış simalarının yanı sıra kalabalık davetlilerin İBB Florya Sosyal tesislerinde yemekli yapılan düğün töreninde Küçükçekmece spor kulüp Başkanı Ahmet Kurşun, Damadın Babası Kenan ve Annesi Ülker Kurşun konukları kapıda karşıladı

Çiçeği burnunda Merve ve Halil İbrahim çiftinin nikah şahitliğini Fazlı Saral, İbrahim Çakır, Can Özmutlu ve Gülşen Didem Udsak yaptı İş, Sanat, Spor dünyasının önde gelen simaları da katılarak çiftlerin mutlu gününe şahit oldular.
Kıyılan Nikahın ardından Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Recep Şencan evlilik cüzdanını Merve hanıma teslim etti

Cüzdanı geline uzatan Şencan, mutluluklar diledi. Evlilik cüzdanını eline alan Merve Kurşun, eşinin ayağına basarak bir düğün klasiğini de yerine getirdi.

Bülent Sertaç sahne aldı
Nikah töreninin ardından davetlilerin tebriklerini kabul eden çift, Düğünde sahne alan Türk Halk Müziği sanatçısı Bülent Sertaç’ı bir birinden güzel türkü ve söylediği şarkılarla Merve ve Halil İbrahim çifti de davetlilerle birlikte halay çekti.
HABER. Yılmaz AKTEPE
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus