Künye

Yerel Futbol sitesi www.yerelfutbol.com, www.yerelfutbol.org, www.yerelfutbol.net ve www.yerel.futbol adresleri üzerinden 'Amatör Ruh, Profesyonel Hizmet' vizyonuyla hizmet vermektedir.

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

64x64
Efkan Bucak

1981 İstanbul doğumlu... Yerel Futbol'un kurucusu, genel yayın yönetmeni... Marmara Ünv İletişim Fakültesi Mezunu, Hürriyet Gazetesi'nde spor editörlüğü yapmakta... Evli ve 1 kız çocuk babası... En sevdiği spor sanılanın aksine futbol değil, güreş... 2006'da Yerel Futbol'u gittiği maçları yazmak için öylesine açtı, bu kadarını o da beklemiyordu!

Yazı İşleri Müdürü

gokhan taner
Gökhan Taner

1984 İstanbul Sarıyer doğumlu... İstanbul Üniversitesi Endüstriyel Elektronik & Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu... Basın sektöründe birçok kurumda çalıştı... Mecbur kalmadıkça futbol izlemeyen Barcelona taraftarı, amatör futbol aşığı, atletizm hastası, bisiklet meraklısı.

Danışman ve Fahri Yönetim Kurulu Başkanı

barbaros akkoyunlu
Barbaros Akkoyunlu

Doğma-büyüme Kağıthaneli... Evli ve 1 kız çocuk babası...Birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev almakta... Yerel Futbol'un fahri yönetim kurulu başkanı.

Haber Merkezi

ahmet yavuz taner
Ahmet Yavuz Taner

Bakırköy temsilcimiz... Emekli gazeteci... 2014'ten bu yana Yerel Futbol ekibinde.


ali can duman
Ali Can Duman

Yerel Futbol Bolu temsilcisi


ali can beyhan
Ali Can Beyhan

Yerel Futbol'un Avrupa yakası muhabirlerinden... Lisanslı futbolcu... THY'de çalışmakta...


ALPER KADEROĞLU
Alper Kaderoğlu

1984 İstanbul doğumlu... Ekibin Bağcılar ve Güngören sorumlusu... 7 yıldır Yerel Futbol ekibinde... THY Teknik AŞ'de teknisyen olarak görev yapmakta.


BENAN DİKER
Benan Diker

Yerel Futbol'un kurucularından, 2006'dan bu yana kadroda ve Efkan Bucak'la birlikte sitenin en eski üyesi... 1976 doğumlu... Amatör futbol tarihi araştırmacısı... Mackolik.Com'da BAL Koordinatörü... Çorlu'da ikamet etmekte.


CANER KIZILER
Caner Kızıler

1987 Çatalca doğumlu, Karacaköy Beldesi'nde iş yeri sahibi... Ekibin Çatalca sorumlusu... Evli ve 1 kız çocuğu babası... Eski bir lisanslı futbolcu, kulüp yöneticisi...


EMRE İSPANLAR
Emre İspanlar

Avrupa yakası muhabiri... Özel sektörde çalışmakta


ERDEM GÖKTÜRK
Erdem Göktürk

Yerel Futbol'un -hatta Türkiye'nin- kadın futbolu sorumlusu. Uluslar arası bir şirkette üst düzey yönetici... Evli ve 1 kız çocuk babası...


ERDEM SAĞOLAN
Erdem Sağolan

1983 İstanbul doğumlu... Fatih-Zeytinburnu bölgesi maçlarından sorumlu aynı zamanda editör... Lisanslı futbolcu aynı zamanda futsal oyuncusu, ekibin UEFA'da resmi maça çıkan tek ismi... Muhasabeci...


MELİH ÖZTÜRK
Melih Öztürk

1982 İstanbul doğumlu... Lisanslı kaleci, her kaleci gibi o da biraz deli dolu... Ekipte skor toplama sorumlusu aynı zamanda muhabir... Muhasebeci... Evli ve 1 kız çocuğu babası...


MUSTAFA KAYNAK
Mustafa Kaynak

Avrupa yakası muhabiri... Çeşitli basın kurumlarında görev yaptı...


MUSTAFA DOĞAN
Mustafa DOĞAN

Karabük temsilcisi, 1990 Kastamonu doğumlu. İş hayatını nedeniyle Karabük'te yaşıyor. Lisanslı kaleci, Safranboluspor şampiyon olunca finalde bıraktı. Amatör futbol aşığı, Karabük Üniversitesi Fen Fakültesi'nde Bilgisayar İşletmeni. Hayata yeniden gelse de amatör futbol sevdasından vazgeçmeyecek birisi.


MUSTAFA OSMANOĞLU
Mustafa Osmanoğlu

Ekibin tecrübeli isimlerinden... Andolu yakası muhabirlerinden... Özel sektörde çalışıyor, evli ve 3 çocuk babası...


OGÜN KOCA
Ogün Koca

1965 İstanbul doğumlu... Eski bir lisanslı futbolcu, şimdiyse teknik direktör... Dijital baskı sektöründe çalışmakta... Evli ve 3 çocuk babası...Yerel Futbol'un tüm organizasyonlarının ve sosyal sorumluluk projelerinin beyni.


OĞUZHAN AKGÜNDÜZ
Oğuzhan Akgündüz

1999 İstanbul doğumlu, öğrenci... Ekibin en genç ismi... Eyüp bölgesi muhabiri...Aynı zamanda lisanslı futbolcu


ÜMİT YILMAZ
Ümit Yılmaz

19.01.1976 Beykoz doğumlu... Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu...Güvenlik sektöründe çalışıyor... Evli ve 3 erkek çocuk babası... 2015 Haziran'dan bu yana Yerel Futbol'da Anadolu Yakası muhabiri ve köşe yazarı.


YÜKSEL CIRT
Yüksel Cırt

1979 Şişli Doğumlu, Karaman temsilcisi... Spor yazarlığı ve televizyon sunuculuğu yapmakta... Evli ve 3 çocuk babası


Reklam ve Halkla İlişkiler

BURAK ÇİÇEK
Burak Çiçek

Reklam ve halkla ilişkiler sorumlumuz


Bildiri

Yerel Futbol Sitesi, maddi menfaat gütmeyen, amatör futbola hizmet amaçlı bir oluşum olup, sitede yayınlanan haberlerin 4 kaynağı vardır:

  1. Yazı İşlerine bağlı muhabirlerce yapılan haberler
  2. Yazı İşlerinden bağımsız muhabirlerce yapılan haberler
  3. Kulüpler ve Şahıslar tarafından gönderilen haberler
  4. Diğer medya kuruluşlarından alınan ve kaynağı gösterilen haberler.

PAYLAŞ