31 Aralık 2013 01:15

Küçükköyspor’da 4 futbolcu gönderildi


İstanbul Süper Amatör Lig 7.Gruptan Yükselme Grubuna terfi eden Küçükköyspor’da 4 futbolcu ile yollar ayrıldı.İyi bir kadro kurduk
Bu sezon oldukça başarılı bir sezon geçiren Küçükköyspor’da, Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “Yönetim olarak sezon başından itibaren yaptığımız fedakarlıklar ortadadır. İyi bir kadro kurduk ve taraftarımızın da verdiği büyük güçle grubumuzdan çıkmayı haftalar önce garantiledik." 


Sercan, Aykut, Hazar ve Gökhan...
"Geldiğimiz noktada, birçok Kulüpte yaşanan maddi sorunlar bizde de hasıl olmuştur. Ancak biz bunları çözeceğimize ve tüm bu geçici zorlukları aşıp Bölgesel Amatör Lige yükseleceğimize inanıyoruz. Biz, Yönetim olarak gecemizi-gündüzümüze katıp, kadromuzu güçlendirmeyi düşünürken, disiplin yönetmeliğine uymayan ve Kulübümüzün kültürü ile bağdaşmayan hareketlerde bulunan bazı futbolcularımız oldu. Bu isimlerle hemen yolumuzu ayırdık, bize şampiyonluğa ne pahasına olursa olsun inanan yürekli futbolcular lazım. Aldığımız karar doğrultusunda kaleci Sercan Çobanoğlu,  Aykut Albayrak, Hazar Arslan ve Gökhan Özcan ile yollarımızı ayırdık.” denildi.


 HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus