14 Aralık 2011 01:00

Küçükköyspor yönetimi taraftarla ilişkisini kestiİstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup takımlarından Küçükköyspor’da yönetim-taraftar gerginliği had safhaya ulaştı. Kulüp Başkanı Mehmet Dinç, deplasmanda oynadıkları Dikilitaşspor maçındaki küfürlü ve kötü tezahürattan dolayı taraftarlarla olan ilişkilerini sonlandırdıklarını ifade etti.
Küçükköyspor Kulübü Başkanı Mehmet Dinç yaptığı açıklamada, “Taraftarların Dikilitaş maçında yapmış oldukları küfürlü ve kötü tezahüratlardan dolayı kendileriyle olan görüşmelerimizi sonlandırmış bulunuyoruz ve bundan sonraki dönemde kendilerini hiç bir suretle muhattap almıyoruz. Bu yaptıkları hareketin bundan sonra telafisi yoktur. Bundan sonraki dönemeçlerde tamamen hukuk işleyecektir” dedi.

'Seçimle geldik seçimle gideriz' 
Dinç şöyle devam etti: “Bayrampaşa Metrosu’ndaki olaylarda ve tüm yaptıkları olumsuz durumlarla ilgili bütün belge, görüntü ve deliller savcılıkla ve emniyetle yaptığımız toplantıda gerekli mercilere teslim edilmiştir. İnternet ortamında yazılan tüm hakaret ve ağır ithamlar da dosya içine alınmıştır. Bu yönetim seçimle gelmiştir seçimle gidecektir. Hiç bir illegal yapılanma ve taraftar baskısıyla gitmeyecektir. Bütün yapmış olduğunuz hareketlerin hepsi hukuk çerçevesinde sizlere eksi olarak dönecektir.”

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus