17 Mayıs 2015 09:39

KÜÇÜKÇEKMECE İDMAN YURDU LİDERLİK KOLTUĞUNDAİstanbul 2.Amatör Küme 7.Grupta Küçükçekmece İdman Yurdu SK ligin 14.Haftasında kendi sahasında Sarıyer Fatih Sultan Mehmet SK'yı 5-1 mağlup ederek 14.Hafta liderlik koltuğuna oturdu.

Ligin 14.Haftasında Yeşilova Kemal Aktaş sahasında Okan Akın, Oğuzhan Yılmaz ve Uğur Çiftçi hakem üçlüsünün yönettiği maça misafir takım Fatih Sultan Mehmet SK yedek oyunculardan yoksun sahaya çıktı.
Müsabakanın daha ilk dakikalarında rakip kalede etkili olan ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurdu spor takımı Ozana Karagöz, Adem Kaymak ve kapatan Servetin attığı penaltı gollü ile ilk yarıyı 3-0 önde kaptı.
İkinci yarıda da rakibine göre üstün futbol oynayan kırmızı siyahlılar rakip kalede etkili olmaya devam etti. 
Emin ve Adem Kaymak Küçükçekmece İdman Yurdu adına golleri atarken misafir takım Fatih Sultan Mehmet SK takımın tek gollü Kadir'den geldi. Küçükçekmece İdman Yurdu çekinerek çıktığı bu önemli maçı ve 5-1 kazanarak üç puanı aldı.
Çapa sporun Yeşildirekspor’a mağlup olmasının ardından Çapa ve Aktalar spor'a iki puan fark atarak 32 puanla 7.Grupta liderlik koltuğuna oturan takım oldu.

Lider Küçükçekmece İdman Yurdu oynadığı 14 maçta rakip ağları 61 kere havalandırarak en fazla gol atan ve kalesinde 14 gol görerek en az gol yiyerek 32 puan topladı ve 14. Hafta sonunda liderlik koltuğuna oturdu.
HABER-FOTOĞRAF: YILMAZ AKTEPE 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus