18 Şubat 2009 12:04

Kısa bir İstanbul Şampiyonası tarihi



2007
Süper amatör ve 1. amatör grup liderleri katıldı

1. GRUP:
Hadımköy-Sakarya İMÇ: 3-1
Bayrampaşa Tuna-Sakarya İMÇ: 1-0
Hadımköy-Bayrampaşa Tuna: 1-1 (Hadımköy çıktı)

2. GRUP:
Güngören Bld-Tozkoparan: 4-4
Güzelcespor-Güngören Bld: 1-0
Tozkoparan-Güzelcespor: 1-1 (Güzelce çıktı)

3. GRUP:Ümraniye-Alibey: 6-1
Alibey-Gülsuyu: 2-0
Gülsuyu-Ümranye: 0-4 (Ümraniye çıktı)

4. GRUP:
Silivri-Kocasinan: 0-1
Okmeydanı-Silivri: 2-2
Kocasinan-Okmeydanı: 0-2 (Okmeydanı çıktı)

5. GRUP:
Beylikdüzü-Paşabahçe: 0-0
Kavacık-Beylikdüzü: 1-5
Paşabahçe-Kavacık: 2-2 (Beylikdüzü çıktı)

6. GRUP:
Ayazağa-Haliçspor: 6-3
Haliçspor-Bayrampaşa: 2-5
Bayrampaşa-Ayazağa: 1-2 (Ayazağa çıktı)

7. GRUP:
Çengelköy-Esenler Yavuz Selim: 0-1

8. GRUP:
Pazariçi Köprülü-Albayrakspor: 1-3

Çeyrek Final
Hadımköyspor - Güzelcespor: 7-1
Beylikdüzüspor - Okmeydanıspor: 3-0
Albayrak - Esenler Yavuz Selim: 3-0
Ümraniyespor - Ayazağaspor: 0-3

Yarı Final
Beylikdüzüspor - Hadımköyspor: 1-0
Albayrakspor - Ayazağaspor: 2-0

Final
Beylikdüzüspor - Albayrakspor: 5-0

2008
1. Grup: Beylikdüzüspor, İstanbul Bayburtspor, Kirazlıtepespor
2. Grup: Hadımköyspor, Gürselspor, Sultançiftliğispor
3. Grup: Bakırköyspor, Mimarsinan Bld, AvcılarBld
4. Grup: Ayazağaspor, Bağcılarspor, Orhanlı Bld
5. Grup: B.Çekmecespor, Reşadiyespor, Nurtepespor
6. Grup: Ümraniyespor, Hürriyetgücü, Fikirtepe Dumlupınar
7. Grup: Cankurtaranspor-Sütlücespor
8. Grup: Erokspor-Samandıraspor

1. Grup
Beylikdüzü - Kirazlıtepe: 5-1
Kirazlıtepe - İstanbul Bayburt: 1-4
İstanbul Bayburt - Beylikdüzü: 0-2

2. Grup
Hadımköy - Sultançiftliği: 6-2
Sultançiftliği - Gürsel: 0-3
Gürsel - Hadımköy: 1-6

3. Grup
Bakırköy - Mimarsinan Bld: 3-2
Mimarsinan Bld - Avcılar Bld: 1-1
Avcılar Bld - Bakırköy: 3-0

4. Grup
Ayazağa - Bağcılar: 4-0
Bağcılar - Orhanlı Bld: 3-5
Orhanlı Bld - Ayazağa: 1-1

5. Grup
Büyükçekmece - Nurtepe: 1-0
Nurtepe - Reşadiye: 5-4
Reşadiye - Büyükçekmece: 0-6

6. Grup
Ümraniye - Hürriyetgücü: 2-1
Hürriyetgücü - Fikirtepe Dumlupınar: 1-1
Ümraniye - Fikirtepe Dumlupınar: 4-0

7. Grup
Cankurtaran - Sütlüce: 1-1 (5-4 pen)

8. Grup
Samandıraspor - Erokspor: 4-1

Çeyrek Final
Avcılar Bld - Hadımköy: 1-1 (5-4 pen)
Ümraniye - Cankurtaran: 5-0
Beylikdüzü - Samandıra: 2-2 (5-4 pen)
Büyükçekmece - Ayazağa: 3-1

Yarı Final
Beylikdüzü - Ümraniye: 2-1
Büyükçekmece - Avcılar Bld: 2-1

Final
Büyükçekmece - Beylikdüzü: 3-2

HAZIRLAYAN: EFKAN BUCAK
Copy-Paste değil, alın teri

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus