06 Mart 2009 06:25

'Kırklarelispor'u tarihe gömmek istiyorlar'Kırklarelispor'da yapılan olağan genel kurulda Volkan Can, mevcut başkan Kıvanç Kurtan'ı 27 ol farkla (85-58) geçerek yeşil-beyazlıların başına geçti.

Yeni yönetim ilk toplantısını ise önceki akşam yaptı. Toplantıda Kırklarelispor'un borçları, futbolcuların durumu konuşulurken Kırklarelispor'a acil maddi gelir kaynağı sağlanması konusunda Yönetim Kurulu üyelerinin görüşleri alındı. Başkan Volkan Can teslim alınan binanın yıkılmak üzere bir viraneden farksız olduğunu, ancak kendisinin de, yönetici arkadaşlarının da inançla, bu binayı yeniden inşaa edeceklerini ve ayağa kaldıracaklarını ifade etti.

Çiçeği burnunda Başkan Volkan Can, kamuoyunda yönetimin Kırklarelispor'u Sanayispor'a devredileceği, iki kulübün birleştirileceği yönünde çıkan haberlerin hepsinin dedikodudan ibaret olduğunu belirterek; “Kırk yıllık şanlı bir geçmişe sahip olan ve Kırklareli ismini taşıyan tek kulüp olan Kırklarelispor'un hiç kimseyle, hiçbir çatı altında birleşmesi mümkün değildir. Isteyenler gelsin Kırklarelispor çatısı altına, biz herkesi kabul edebiliriz, ama Kırklarelispor ismini tarihe gömmek gibi bir niyeti olanlara da bu izni vermeyiz” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu yaptığı bu ilk toplantıda görev bölümünü şöyle yaptı:
Başkan; Volkan Can, Ikinci Başkan; Ömer Topuz, Genel Sekreter; Olcay Sungur, Muhasip; Ahmet Yalçınöz, Altyapı Sorumlusu ve Basın Sözcüsü; Faruk Ceylan, Tesis ve Demirbaş Sorumlusu; Recai Yalçınkaya ve Genel Kaptan; Bahadır Sucuoğlu.
Denetleme Kurulu ise; Hidayet Arat, Hasan Akayran ve Gökhan Toktar isimlerinden oluştu.

Kaynak: www.gazetetrakya.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus