25 Aralık 2011 09:15

Kritik maç Ramispor'un


RAMİSPOR: 1 HALİÇSPOR: 0
İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup'ta tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen iki takım, Ramispor ve Haliçspor Yıldıztabya Stadı'nda karşılaştılar. Bu maç takımlar için adeta 6 puanlık bir maçtı ve Ramispor 1-0 kazanmasını bildi.
Ortada geçen maçın ilk yarısı, Haliçspor’un attığı ve verilmeyen bir golü ile 0-0 geçti. İkinci yarıda her iki takım da gol bulmak için oyun sergilemeye başladı. Kale önlerinde yakalanan pozisyonlar cömertçe harcanıyordu. Her iki takımında kenar yönetimi bundan rahatsızdı. Ata Özbay hocanın hiç bir maçta oyuncularına bu kadar bağırdığını görmedik.


Maçın sonlarına gelinirken Haliçspor oyuncularının rakip kalede yararlanamadığı bir pozisyon sonrasında ani atak ile Ramispor'dan Emre takımının ve maçın tek golünü kaydetti. Gol sonrası yaşanan sevinç görülmeye değerdi.


Müsabakanın Hakemi Mustafa İspiroğlu, 'süper' bir maç yönetti. Kendisini tebrik ederiz. Maç bitiminde her iki takım oyuncuları birbirlerini tebrik ederek sahadan ayrıldılar. Ramispor kazandığı 3 puan ile puanını 13'e çıkarıp hem Haliçspor'u  hem de Bakırköyspor'u yakaladı. 


Yardımlarından dolayı Saha Komiseri Mehmet Karagöz'e teşekkür ederiz.


STAT: Yıldıztabya
HAKEMLER: Mustafa İspiroğlu, Güray Çobanoğlu, Hana Esinbay
SAHA KOMİSERİ: Mehmet Karagöz
RAMİSPOR:Gökhan , Ömer , Ali , Uğur , Gökhan , Adem , Cemal , Ercan , Eren , Umut , Emre
TEKNİK DİREKTÖR: Osman Kibar
HALİÇSPOR: Semih , Ahmet , Umut , Murat , Hakan , Tufan , Cüneyt , Haşmet , Yasin , Evren , Aykut
TEKNİK DİREKTÖR: Ata Özbay

HABER-FOTOĞRAF: OGÜN KOCA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus