20 Ekim 2012 11:00

Kozyatağı'ndan nefes aldıran galibiyetKOZYATAĞI İY: 4 SARIGAZİSPOR: 3
Kozyatağı, 15.Grup'ta sezona iyi bir başlangıç yapan Sarıgazi önünde aldığı galibiyet ile düşme hattı üzerine çıktı.

Kozyatağına galibiyeti getiren golleri Muharrem (2), Uğur ve Orkun kaydederken, konuk ekip adına Çağrı (2) ve Volkan'ın golleri yeterli olmadı. İlk yarının ortalarında Sarıgazi'da Bahadır, hakeme itiraz nedeni ile ardı ardına iki sarı kart görerek oyun dışı kaldı. Sancaktepe ekibinde bunun yanında 75.dakikada Murat'ın da kolu kırıldı.

Sarıgazi cephesinden karşılaşma sonrası hakemin yönetimine yönelik yoğun eleştiriler vardı. Bahadır'ın atıldığı pozisyonda her iki sarı kartın da çok ağır olduğunu belirten Sarıgazi teknik ekibi ve yönetimi, bunun yanında ilk yarıda verilmeyen penaltı pozisyonu ve karşılaşmanın uzatma dakikalarında Ercan'ın ceza sahasında yerde kaldığı pozisyon için hakemin devam kararı vermesinin karşılaşmanın sonucunu etkileyen hatalar olduğunu vurguladılar.

Kozyatağı yedi puana yükselerek düşme hattının iki puan üzerine çıktı. Yeşil sarılılar haftaya zorlu Sultanbeyli deplasmanına gidecekler. Son iki maçını kaybederek on puan ile dördüncü sırada kalan Sarıgazi ise evinde Dudullu'yu konuk edecek.

HABER : Erdem G

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus