19 Haziran 2017 11:25

Kocamustafapaşspor camiası iftarda buluştu

Fatih temsilcisi hem sezon boyunca elde ettiği başarıların meyvesini topladı hem de büyük bir organizasyon ile iftarda buluştu.


İstanbul 1.Amatör Küme ekiplerinden Kocamustafapaşaspor camiası Namık Sevik Stadı'nda düzenlenen kupa töreni ve iftar yemeği ile bir araya geldi. Yoğun katılımın gerçekleştiği organizasyonda ligi şampiyon olarak tamamlayan U19 takımına kupa, ligi 2.'inci tamamlayan U13 ve ligi 3.'üncü tamamlayan U11 takımı da madalyalarla ödüllendirildi. Fatih temsilcisine kupasını TFF İstanbul İl Temsilcisi Sayın ALi Tanrıyaşükür takdim etti.

Kupa töreni sonrasında geçilen iftar yemeğine de katılım oldukça fazlaydı. İftar yemeğine TFF İstanbul İl Temsilcisi ve aynı zamanda İASKF Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Ali Tanrıyaşükür, İASKF Genel Başkan Yardımcısı ve Kadırgaspor Kulüp Başkanı Sayın Cemalettin İnanç, Kadırgaspor Yönetim Kurulu, Fatih Yaylaspor Yönetimi, Kocamustafapaşa Mahalle Muhtarı Sayın Levent Şen, Davutpaşa Lisesi Müdürü Sayın Semih Tatbika ve Kulüp Aile Birliği ile beraber oyuncu aileleri de katıldı. İlçe Gençlik Spor Müdürü ve aynı zamanda eski Kocamustafapaşa İlköğretim okul Müdürü Sayın Eşref Gürsul da gündüz kulübe gelerek tebriklerini iletti.

Günün sonunda bir konuşma yapan Kocamustafapaşspor Kulüp Başkanı Sayın Zeynep Pınar Ulus Çokyaşar '' Sporcu ailelerimizin organize ettiği bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.Sadece sosyal sorumluluk projelerinde değil soprtif anlamda da başarılı olduğumuz için bir kat daha sevinçliyiz. Altyapıya verdiğimiz değerin meyvelerini aldığımız kupalarla taçlandırdık. Kupa töreni sonrasında yönetim kurulumuz ve ailelerimiz ile iftar yemeğimizi gerçekleştirdik. İftarımızın gerçekleşmesinde katkısı olan tüm destekçilerimize ve özellikle bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan aile birliğimize de teşekkürlerimi sunuyorum'' dedi.

MUHABİR: ERDEM SAĞOLAN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus