21 Ekim 2012 07:26

Kocaalispor’da tuhaf şeyler oldu!


 
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup takımlarından Kocaalispor ilginç bir gün yaşadı. Mavi-Beyazlılar İstanbul'a eksik geldi ancak takımı terk ettiği duyurulan futbolcular kafileye Ayazağa'da katıldı.


Oynadığı 3 karşılaşmadan 4 puan toplayan Lacivert Beyazlı takımın Teknik Direktörü Selami Tarhan maddi sorunlar nedeniyle birkaç gün önce ilçeyi terk etmiş ve beraberinde de bazı futbolcular Kocaali ilçesinden ayrılmışlardı.  Bugün maçın oynanacağı Ayazağa Atatürk Stadı’na Kocaali’nden gelen alt yapı oyuncu ağırlıklı kafile saat 13.00 civarında semte giriş yaptı. Ancak birkaç gün önce Kocaali ilçesini terk eden sivil giyinimli futbolcular Ayazağa’ya takımlarından ayrı geldiler ve semtte bir süre gezdiler. Maçın oynanacağı saate yakın bir zamanda ise Ayazağa Atatürk Stadı’na gelen futbolcular Kocaali’nden gelen futbolcular ile birlikte soyunma odasına girdiler ve maç için sahaya çıktılar.


Karşılaşma esnasında ve sonrasında morallerin oldukça bozuk olduğu Kocaalispor takımında Yönetici Yasin Yılmaz takımı adına kulübede yer aldı. Bu saatten sonra Kocaalispor'da ne olacağı ise merak konusu...

HABER-FOTOĞRAF: ERHAN HARPUT

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus