08 Aralık 2010 11:59

KK Mevlanaspor, Giresun derbisine hazır
İstanbul 1. Amatör 5. Grupta Lider durumda bulunan Gaziosmanpaşa temsilcisi Kazım Karabekir Mevlanaspor'un genel kaptanı Mustafa Türlü, final niteliğindeki İstanbul Bulancakspor maçı öncesinde Yerel Futbol’a önemli açıklamalarda bulundu.


İstanbul 1. Amatör Ligde, 12. hafta mücadelesinde, Cumartesi günü İstanbul Bulancak ile deplasmanda karşılaşacak olan Kazım Karabekir Mevlana’da geri sayım başladı. K.K. Mevlana Kulübü Genel Kaptanı Mustafa Türlü, "İstanbul Bulancak ligin iyi mücadele eden takımlarından bir tanesi. Ancak biz de kazanmayı biliyoruz ve iyi futbol oynuyoruz. Lider olduğumuz için rakibimiz bizim maça çok iyi motive olacaktır. Fakat biz rehavete kapılmadan kendi oyun anlayışımızla sahada olacağız" şeklinde konuştu.


Türlü, hafta sonu oynayacakları İstanbul Bulancak maçına odaklandıklarını belirterek, "Ferhat Kurtul Hocamız ile çok iyi seri yakaladık, Şampiyon olacağınıza inanıyoruz. Rakibimiz olan İstanbul Bulancakspor, bu grubun en kaliteli takımlardan bir tanesi. Yıllardır bir arada oynayan futbolcuları var. Onlara saygı duyuyoruz ancak biz bu maçı da kazanacağımı düşünüyoruz. Biz, her maçı zamanı ve sırası geldiğinde düşünüyoruz ve bu maçta onlardan birisi.  Fakat bu maçı kazanırsak, lig sonunda ipi göğüsleyen de büyük ihtimal ile biz olacağız. Bu maç, bu anlamda bizim için çok önemli" dedi.


Mustafa Türlü ayrıca, “Rakibimiz aynı zamanda hemşerimiz. Bizler de Giresunluyuz. Bu nedenle, hak edenin kazanacağı bir maç olmasını diliyor, centilmence bir maç olacağını biliyor ve rakibimize de şimdiden başarılar diliyoruz” diye konuştu.


HABER-FOTOĞRAF: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus