22 Aralık 2011 05:52

Keşanspor'da teknik patron Sabur istifa ettiBölgesel Amatör Lig 11. Grup'un iddialı ekiplerinden Keşanspor’un teknik direktörü Cem Sabur yaptığı yazılı açıklamada, Keşanspor Yönetim Kurulu’nun kendilerine verilen sözleri yerine getiremedikleri gerekçesiyle istifa ettiğini açıkladı.

Üzgün olduğunu bildiren Sabur, “4 aydır yürütmekte olduğum Keşanspor teknik sorumluluğu görevinden maalesef  ayrılmış bulunmaktayım. Büyük hedefler koyarak aldığımız bu görevi, çeşitli imkansızlıklar dahilinde bugüne kadar başarılı bir şekilde götürdük.
Takımın başında bulunduğum dönemde, Keşanspor oynadığı 11 maçta 6 galibiyet 5 beraberlik alarak, attığı 14 gole karşılık kalesinde 5 gol görmüş, 23 puan toplayarak ilk yarıyı ligin zirvesinin en yakın takipçisi olarak namağlup bitirmiş ve liglerdeki yenilgisiz ender takımlardan biri olmuştur” ifadelerini kullandı.


Uzun süredir sabretmekte olduklarının altını çizen Sabur şöyle dedi: “Fakat yönetim bu süreçte bize verdiği sözleri maalesef yerine getiremedi ve uzun süredir sabretmemize rağmen bu süreç benim bu kararı almama vesile oldu. Hem sahamızdaki maçlarda hem de deplasmanlarda bizi yalnız bırakmayan vefalı Keşanspor taraftarlarına çok teşekkür ederim. Onlara güzel bir futbol izlettirdiğimiz inancındayım. Keşanspor kulübüne bundan sonraki dönemde başarılar dilerim.”


Keşanspor’un bu karar sonrasında nasıl bir yol izleyeceği merakla beklenirken, Cem Sabur’un takıma kazandırdığı yaklaşık 10 oyuncunun bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleyeceği de başka bir merak konusu oldu.


HABER-FOTOĞRAF: UMUT ÇATAL

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus