02 Kasım 2012 03:57

Kemal Aktaş: Yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz


İstanbul Süper Amatör Lig, 4.grup ekiplerinden Yeşil Esenyurtspor’un Teknik Direktörü Kemal Aktaş, 04 Kasım 2012 Pazar günü Küçükçekmece Yeşilova Stadında karşılaşacakları Gültepe Özgençlik maçı öncesinde Yerel Futbola bazı açıklamalar yaptı.


İstanbul Süper Amatör Ligde oynadığı 8 maçta 10 puan toplayan ve 6.sırada yer alan Esenyurt temsilcisinin Teknik Direktörü Kemal Aktaş yaptığı açıklamada, Gültepe Özgençlik’in 1.Amatör Ligden bu sezon terfi etmesine rağmen iyi bir ekip olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi: “Pazar günü karşılaşacağımız Gültepe Özgençlikspor takım halinde oynayan, fizik kalitesi yüksek, takım savunması kuvvetli ve taktiksel disipline sadık bir takım. Zor bir maç bizi bekliyor. Geçtiğimiz haftayı maç yapmadan geçirdik, çalışmalarımız sürüyor. Sabırlı ve istekli bir takımım var. Her takımı yenebilecek güçte olduğumuzu düşünüyorum. Gültepe Özgençlikspor karşısında da hedefimiz galibiyet olacak” dedi.

Her takımın zorlu ve her maçın zor olduğunun altını çizen deneyimli Teknik adam, “Ligde son oynadığımız Arnavutköy Belediyespor maçı iki taraf açısından da çok sıkıntılı geçti. İki takımda 90 dakika boyunca kısır bir oyun sergiledi. Maçı 2-0 kaybettiğimize kimse aldanmasın, maçın normalde 1-1 bitmeliydi. Ancak biz bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik, rakibimiz son dakikalarda biz kez daha geldi ve yediğimiz golle 2-0 mağlup olduk.” şeklinde konuştu.

Galibiyet serisi yakalamak istiyoruz
Kemal Aktaş son olarak, “bu haftaki rakibimiz bu lige yeni çıkmasına rağmen iyi bir performans sergilediler. Sıralamadaki yerimiz önemli değil, aynı puana sahibiz. Bizim Gültepe Özgençlikspor’dan, onların da bizden fazlası yok. Bizim için oldukça zor bir deplasman olacağını düşünüyorum. Fakat biz ilk devreyi ilk 3’de bitirmek istiyoruz. Bu nedenle bu maç diğerlerinden çok daha önemli. Kazanmak istiyoruz ve yukarıdan kopmamak adına kazanmaktan başka çaremiz yok. Umarım iyi bir maç olur, hak edenin kazanmasını temenni ediyorum” dedi.


HABER: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus