07 Aralık 2011 10:33

Kazım Karabekir Mevlana’da yüzler gülüyorİstanbul Süper Amatör Lig, 5. grupta ilk yarının son maçında Reşitpaşa ile deplasmanda karşılaşacak olan Kazım Karabekir Mevlana’da moraller yerine geldi. Başkan Mustafa Türlü, takımda değişen havanın kendilerini başarıya götüreceğini söylerken, eski Başkanlara ve mevcut Yöneticilere de methiyeler düzdü.

İstanbul Süper Amatör Ligde, 5. grupta mücadele eden Gaziosmanpaşa temsilcisi Kazım Karabekir Mevlana’da son 2 haftada alınan 6 puanın sevinci yaşanıyor. Hafta sonu Reşitpaşa ile deplasmanda karşılaşacak mavi-beyazlılar bu maçtan da galibiyet ile ayrılacaklarına inanıyorlar.

Mustafa Türlü:  “Takımıza güveniyorum”

Kazım Karabekir Mevlana Kulüp Başkanı Mustafa Türlü, sezona iyi başladıklarını ancak sonrasında çok kötü bir dönem geçirdiklerini ve bir takım değişiklikler ile bu süreçten de kurtulmayı başardıklarını belirterek, “hafta sonu Reşitpaşa ile deplasmanda karşılaşacağız. İFA ve Ortaçeşme’yi iyi futbol oynayarak mağlup etmeyi başaran takımımıza yeniden güven geldi. Bu maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Takıma güveniyorum” dedi.

Yönetim Kurulumuz en büyük artımız

Başkan Mustafa Türlü, Kazım Karabekir Mevlana Kulübü olarak en büyük avantajlarının birlik ve beraberlik olduğunu ifade ederken, “biz kurulduğumuz günden bu yana çizgimizi hiç bozmadık. Kulübümüzü kuran değerli büyüklerimiz bize hep destek verdiler. Bayram Esgünoğlu Başkanımız başta olmak üzere tüm büyüklerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Biz, bizlere güvenen kıymetli büyüklerimizi hiçbir zaman mahcup etmeyeceğiz.


Başkan son olarak, “mevcut Yönetim Kurulumuzun çok genç olması ve bu ekibin tamamının geçmiş yıllarda Kazım Karabekir Mevlana’da hep birlikte hem futbolcu olarak görev yapmış olması ve şu anda da aynı birliktelik ile Yöneticilik yapmaları bizi en mutlu eden durumdur. Bu Kulüp, sağlam atılan temelleri sayesinde her geçen gün daha iyi duruma gelecektir” dedi.


HABER-FOTOĞRAF: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus