07 Aralık 2010 10:11

Kazanan Yeni Özkartal oldu.


YENİ ÖZKARTAL: 3  ÖZALİBEYKÖY: 2

İstanbul 1.Amatör Küme 10.Grup'ta zirve mücadelesi veren iki takım Yeni Özkartal ile Özalibeyköy Karayolları sahasında karşılaştılar. Nefesleri kesen mücadelede sahadan 3-2'lık skorla galip ayrılan taraf Yeni Özkartal oldu. Yeni Özkartal aldığı galibiyetle zirve yarışında büyük bir avantaj elde etti.


Özalibeyköy Serkan'ın attığı golle 0-1 öne geçti ve ilk yarı 0-1 mavi-turunculuların üstünlüğü ile sonuçlandı.

Maçın ikinci yarısına Yeni Özkartal hızlı başladı,Can'la berberlik golünü yakalayan Yeni Özkartal taraflarlarının desteği ile galibiyet golü için Özalibeyköy kalesine yüklendi ve Can birkez daha sahneye çıkarak topu Özalibeyköy ağlarına gönderdi ve siyah-sarılı ekip 2-1 öne geçti.

Bu sefer Özalibeyköy oyunda dengeyi kurduğu dakıkalarda penaltı kazandı.topun başına geçen  Osman attığı golle skoruna dengeyi getirdi 2-2.

Gergin dakıkalar yaşandı ,
Her iki takımda galibiyet golünu ararken zaman zaman istenmeyen sertliklerde oldu, Hakem Onur Karabaş Yeni Özkartal'dan Mustafa ile Halil'i kırmızı-kartla oyun dışına gönderdi.

Sahada 9 kişi kalan Yeni Özkartal Muhammet'in attığı golle 3-2 öne geçti. Kalan dakıkalarda başka gol  olmayınca 90 dakıka sonunda gülen taraf 3-2'lık skorla Yeni Özkartal oldu.

HABER VE FOTO: BOLKAN KARA(Sultangazisesi.com)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus