04 Ocak 2017 06:52

Kayadibispor Başkanı Yenice halkına seslendi

Kayadibispor Kulüp Başkanı Samet Bakırcık, sezonu şampiyonlukla tamamlamak istediklerini ve Yenice halkını yanlarında görmek istediklerini söyledi.


Karabük 1. Amatör Küme'de lider durumda bulunan Kayadibispor'un Kulüp Başkanı Samet Bakırcık, Yenice halkına seslendi. 

Yerel Futbol'a açıklamalarda bulunan Samet Bakırcık, Kayadibispor'u ligin zirvesinde görmelerinden dolayı memnun olduğunu belirterek, "Bu sene sahiplendiğimiz Yenice'nin takımı Kayadibispor'u amatör ligin zirvesine yerleştirdiğimizden dolayı mutluyuz. Sahada gösterdikleri mücadele ve oyunla bizi liderliğe taşıyan futbolcularıma teşekkür ediyorum. Daha çok çalışıp liderlikte kalıcı olduğumuzu göstermek istiyoruz. Zor maçlar oynayacağız biliyoruz bu futbolcu ekibimle bunların altından gelebileceğimizi düşünüyorum" dedi. 

'BU TAKIM SİZİN TAKIMINIZ SAYILIR'
Başkan Bakırcık, takımlarının Yenice halkının takımı olduğunu vurgulayarak, "Sayın Yeniceli sporseverler, bu takım ne kadar Karabük'te olsa da sizin ilçenizin sınırları içerisinde bir takımdır. Ve Yeniceyi amatör ligde temsil eden tek takımdır. Takımımız Yeniceyi amatör ligde en güzel şekilde temsil etmektedir. Bunu puan tablosuna bakınca görebilirsiniz. Biz maçlarımızı Yenice'de oynamak istiyoruz ama maddi imkansızlıktan dolayı malesef oynayamıyoruz. Sizlerin maddi ve manevi desteğine ihtiyacımız var. Bu işler göründüğü kadar kolay olmuyor. Sizlerden çok çok büyük bişeyler istemiyoruz, futbolcularımızın yanında olun, onlara desteklerinizi gösterin. Onlar da size neler yapabileceklerini göstersinler. Sizin desteklerinizle biz ligde şampiyon oluruz, yeterki siz bizlerden küçük büyük desteklerinizi esirgemeyin. Bizim gücümüz bir yere kadar yetiyor. Biz elimizden gelenin en iyisini futbolcu kardeşlerime vermeye çalışıyoruz. Önümüzde transfer dönemi var burada sizin desteklerinizle alacağımız 2-3 futbolcuyla ligde daha güzel işler yapacağımızdan eminiz" ifadelerini kullandı. 

PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

'2-3 FUTBOLCUYLA GÖRÜŞME HALİNDEYİZ'
Şampiyonluğu hedeflerini söyleyen Başkan Samet Bakırcık, şunları söyledi:

"Hocamızında raporu doğrultusunda ilk devrede sıkıntı yaşadığımız noktalara bütçemizin yettiği kadar transfer yapmak istiyoruz. Kısıtlı bütçede ince eleyip sık dokumak istiyoruz. Şuan ismini vermek istemediğim 2-3 oyuncuyla görüşme halindeyiz eğer anlaşabilirsek gücümüze güç katacağız. İlk önce play-off oynayıp şampiyonluk için tüm yolları zorlayacağız kimseye kolay lokma olmayacağız."

'6 PUANLIK MAÇ OYNAYACAĞIZ'

"Pazar günü Soğuksu futbol sahasında karşılaşacağımız Konarı Gençlikspor maçı bizim için 6 puanlık bir maç olucak. Konarıspor da iyi bir seri yakaladı. Onlar da bir puanla bizi takip ediyorlar. Maçı yenen takım lider olacak. Bunun için çalışmalarımızı hocamızın eşliğinde sürdürüyoruz. Bu zorlu maçta hata yapmak istemiyoruz. Siz değerli spor severleri bu zorlu maça bekliyoruz."

HABER-FOTOĞRAF: MUSTAFA DOĞAN / Karabük

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus