04 Aralık 2011 08:46

Kavacıkspor üsttekilere yetişiyor


 KAVACIKSPOR: 2  BATI TRAKYASPOR: 1
İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grup'ta Kavacıkspor, sahasında konuk ettiği Batı Trakyaspor'u mağlup ederek kümede kalma mücadelesinde umutlandı: 2-1.

Özellikle sağdan Çağrı ve soldan Onur ile hücum eden Kavacıkspor ilk yarıyı iki farkla önde kapattı. 31.dakikada sağdan Çağrı Batı Trakya ceza sahasına yaklaşarak topu Erdem'e aktardı. Erdem'in vuruşunda top ağlarla buluştu. 44.dakikada ise bu kez sağdan Murat Yılmaz kaçtı. Ortaya çevirdiği topu Erdem geriye, ceza yayına çıkarttı. Burada topla buluşan Onur yerden bir vuruşla iki farklı üstünlüğü sağladı. 


Hakem penaltı kararından vazgeçti!
İkinci yarıda Batı Trakya gol için yüklendi. 56.dakikada Kavacık savunmasının eline çarpan topta hakem Murat Özcan penaltı kararı verdi. İtirazlar sürerken, yardımcısı ile de konuşan hakem Özcan, ilk kararını iptal etti ve karşılaşmanın çizgiden endirek vuruş ile başlayacağına hükmetti. 79.dakikada Emrullah ile bir gol kazanan Batı Trakya, ilk yarıdaki Kavacık gollerini çevirmeyi başaramadı ve düşme hattıni iyice hissetmeye başladı. 
Bu sonuç ile ikisi de 10 puanda olan Batı Trakya ve Kavacık, 10 ve 11. sıralardaki yerlerini korudular. 14.haftada Batı Trakya, kümede kalma mücadelesindeki rakiplerinden Silivri Ortaköy deplasmanına çıkarken, Kavacık ise evinde lider İdealtepe'yi konuk edecek.

STAT: Kavacık
HAKEMLER: Murat Özcan, Alper Uslu, Erdem Dalkılıç 
KAVACIKSPOR: Murat Toprak, Furkan, Volkan, Oğuz, Alpaslan, Murat Yılmaz, Çağrı, Raşit, Erdem, Onur, Gürhan (Aykut, Naim, Mehmet, Mert, Metin, Burak, Umut).
TEKNİK SORUMLU: Salim Dinç
BATI TRAKYASPOR: İsmail, Furkan Eryıldız, Semih, Özkan, Erdem, Cemil, Okan Kasapoğlu, Can, Emrullah, Hakan, Okan Özpomak (İbrahim Kürkut, Görkem, Abdullah, Furkan Organ, Özden, Farukcan, Sefa).
TEKNİK SORUMLU: Birol Yalçın
GOLLER : Erdem 31', Onur 44' // Emrullah 79'
SAHA KOMİSERİ : Yahya Gülmüş

HABER-FOTOĞRAF: ERDEM G.
Bu maç ile ilgili diğer fotoğrafları "Erdem'in Amatör Futbol Fotoğrafları" Facebook Sayfası'nda bir süre sonra görebilirsiniz.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus