22 Aralık 2011 10:05

Kartal Belediyespor, Kavacık’ı rahat geçti


KAVACIK : 0 KARTAL BELEDİYESPOR :4
İstanbul Süper Amatör Lig, 4. gruptaki maçta Kavacık ve Kartal Belediyespor soğuk ve ıslak bir zeminde Kavacık Stadında karşı karşıya geldiler. Kartal Belediyespor ilk yarıda bir ikinci yarıda üç gol olmak üzere toplam dört gol ile çok önemli bir üç puanı hanesine yerleştirdi.


Erol Özbek’ten maçın yorumu: “Bu maç deplasman takımı adına neden bu kadar kolay oldu?” diye soranlara bir açıklamada bulunmak istiyorum. Kavacık takımı malum son haftalarda puanları sürekli hanesine yazdırmakta idi ve bu maçta da sürpriz sinyalleri veriyordu. Fakat birkaç gün evvel yağan yağmurun yumuşattığı zemin adeta deplasman takımına halı gibi bir zemin sundu ki, istediği pas  alışverişi ve organizasyonla oyunu güzelleştirme ve neticeye ulaşma hamlelerini yapma çok daha kolay oldu.

Daha kaliteli bir takım olduğuna inandığım kartal belediye spor lehine dönen zemin ve hava şartlarında  üç puanı alırken zorlanmadı diyebilirim. Kavacık takımı tatlı sert futbolu ile rakibine direnmeye çalıştı aslında fırsatta yakaladılar ama bu fırsatları değerlendiremediklerinde rakip gol pozisyonlarından yararlandığı zaman farklı mağlubiyet kaçınılmaz oluyor.


HABER-FOTOĞRAF: EROL ÖZBEK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus